Sports / Teniss
Latvijas Tenisa savienības šefs: Ostapenko un Sevastovas attiecībās nav problēmu
Pēc nedēļas sāksies oficiālie treniņi Federācijas kausa duelī, kur Latvija sacentīsies pret turnīrā titulētāko komandu - ASV tenisistēm. Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pauda pārliecību, ka komandas līderu Aļonas Ostapenko un Anastasijas Sevastovas attiecībās nav tādu domstarpību, kas liegtu abām tenisistēm parādīt labāko sniegumu Federācijas kausa mačā ASV.
Ostapenko turpina uzvarēt «Australian Open» dubultspēļu turnīros
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko duetā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski svētdien “Australian Open” dubultspēļu turnīrā ar 6-4, 1-6, 6-4 uzvarēja amerikānietes Heilijas Kārteres un brazīlietes Luisas Stefani pāri, sasniedzot sezonas pirmā Grand Slam turnīra ceturtdaļfinālu, liecina organizatoru informācija.
Ostapenko un Gulbis «Australian Open» sāk ar uzvarām; Sevastovai zaudējums
Latvijas tenisisti "Australian Open" otrdien iesākuši ar mainīgām sekmēm - pārliecinoši turnīra otro kārtu sasniegusi Aļona Ostapenko, ne bez grūtībām pirmo kārtu pārvarēja arī Ernests Gulbis, bet Anastasijai Sevastovai diemžēl vienspēļu turnīrs jau ir beidzies, liecina organizatoru informācija.
Ugunsgrēku skartajā Austrālijā sākas sezonas pirmais «Grand Slam» tenisa turnīrs
Austrālijas mežu ugunsgrēki nav gājuši secen vienam no šīs valsts galvenajiem sporta notikumiem ''Grand Slam'' tenisa turnīram “Australian Open”, un jau kvalifikācijā viena no tenisistēm bija spiesta izstāties klepus lēkmes dēļ. Melburnā ļoti dažādā garastāvoklī ieradušies visi trīs Latvijas labākie tenisisti – pamatturnīrā ierasti spēlēs abas Latvijas labākās dāmu tenisistes, bet vietu galvenajās sacensībās nopelnīja arī Ernests Gulbis, kurš demonstrēja labu sniegumu kvalifikācijā.
Gulbis izcīna vietu Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pamatturnīrā
Latvijas spēcīgākais tenisists vīriešu konkurencē Ernests Gulbis piektdien Austrālijas atklātajā čempionātā izšķirošajā kvalifikācijas kārtā divos setos ar 7-6 (7-2), 6-2 uzvarēja Indijas tenisa līderi Pradžnešu Gunešvaranu un nodrošināja vietu pamatturnīrā, liecina rīkotāju informācija.
Jaunākie
Interesanti