Sports / Teniss
Tenisā TOP3 servētājs par katru netveramu servi Vimbldonā ziedos 100 eiro palīdzībai Ukrainai
Polijas tenisists Huberts Hurkačs sezonas trešajā "Grand Slam" turnīrā par katru netveramu servi ziedos 100 eiro palīdzībai Ukrainai, taču viens no Vimbldonas tenisa čempionāta favorītiem zaudēja jau pirmajā kārtā. Hurkačs Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) tūrē ir sezonā trešais labākais netveramo servju izpildīšanā, kas ātrajos zālāja kortos varēja būt jo īpaši pamanāms.
Ostapenko paliek soli no titula Īstbornas tenisa turnīrā
Latvijas sieviešu tenisa līdere Aļona Ostapenko sestdien Lielbritānijā zaudēja Īstbornas turnīra finālā, kur cīnījās par pērn iegūtā čempiones kausa nosargāšanu, liecina organizatoru informācija.
Tenisiste Ostapenko sasniedz Īstbornas turnīra finālu
Latvijas sieviešu tenisa līdere Aļona Ostapenko piektdien Lielbritānijā uzvarēja cīņā par vietu Īstbornas turnīra finālā un titula mačā cīnīsies par pērn iegūtā čempiones kausa nosargāšanu, liecina organizatoru informācija.
Izcilnieks Nadals 14. reizi uzvar Francijas atklātajā tenisa čempionātā
Rafaels Nadals svētdien Parīzē finālā uzveica norvēģi Kasperu Rūdu un Spānijas tenisa veterāns 14. reizi karjerā triumfēja Francijas atklātajā čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Nadals 22. reizi palika nepārspēts "Grand Slam" līmeņa turnīrā, uzlabojot sev pašam piederošo rekordu.