Sports / Teniss
Ostapenko piedzīvo neveiksmi Dubaijas turnīra pirmajā kārtā
Latvijas otrajai un pasaules ranga 22. tenisistei Aļonai Ostapenko pirmdien neizdevās pārvarēt Dubaijas  WTA "Premier" turnīra pirmo kārtu - viņa ar 4-6, 0-6 piekāpās ASV tenisistei Dženiferei Breidijai, kura pasaules rangā ieņem 117. pozīciju, liecina organizatoru informācija.
Latvijas tenisa slavas kaldinātāja: Liepājnieku panākumi ir milzīgs treneru nopelns
Viena no Latvijas tenisā lielākos panākumus savulaik guvušajām spēlētājām Zaiga Jansone-Ivanova savā iemīļotajā sporta veidā sagaida turpmāku attīstību, ko veicinās pašreizējo līderu veiksmīgais starts Federācijas kausa izcīņā. Jansone-Ivanova sarunā Latvijas Radio uzteica liepājniekus, kas tenisā guvuši nozīmīgus panākumus, neraugoties uz pastāvīgu ziemas bāzes trūkumu.
Ostapenko sasniedz Dohas turnīra otro kārtu
Latvijas otrā un pasaules 22. rakete Aļona Ostapenko otrdien Dohas WTA “Premier” sērijas turnīra pirmajā kārtā ar 6-1, 4-6, 6-2 uzvarēja Rumānijas tenisisti Mihaelu Buzarnesku, liecina organizatoru informācija.
Aļona Ostapenko: Ar šādu komandu mēs varam tikt tālu
Aļona Ostapenko kļuvusi par uzvarām bagātāko Latvijas tenisisti Federāciju kausā. Līdz šim viņai un Larisai Neilandei-Savčenko bija pa 27 uzvarām, bet aizvadītajā nedēļas nogalē Ostapenko izcīnīja divus panākumus duelī pret Slovākiju, līdz ar to viņai jau ir 29 uzvaras.
Gulbis pārvar Roterdamas turnīra pirmo kārtu
Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim otrdien izdevās sasniegt Rotedamas “ATP World Tour 500” turnīra otro kārtu, ar 6-2, 6-4 uzvarot Rumānijas tenisistu Mariusu Copilu, liecina organizatoru informācija.
Vimbldonas čempione Neilande: Mums jānovērtē tenisistu vēlme pārstāvēt savu valsti
Latvijas tenisa līderes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko ir pelnījušas lielu atzinību par gatavību pārstāvēt savu valsti Federācijas kausa izcīņā, Latvijas Radio teica savulaik par Vimbldonas čempioni dubultspēlēs kļuvusī Larisa Neilande. Teniss ir ļoti individuāls sporta veids un spēlētājas ne vienmēr tiecas iekļauties valstu komandu sastāvos, ja tas nesakrīt ar viņu plāniem.
Latvijas tenisistes pārspēj Slovākiju, pretendēs uz vietu pasaules elites grupā
Anastasija Sevastova ar uzvaru divos setos 6-3, 6-2 pār Rebeku Šramkovu svētdien "Arēnā Rīga" nodrošināja Latvijas tenisistēm izšķirošu pārsvaru Federācijas kausa pasaules otrās grupas mačā pret Slovākiju un iespēju pavasarī pārspēlēs pretendēt uz iekļūšanu prestižā valstu komandu turnīra elites grupā.
Jaunākie
Interesanti