Sports / Teniss
Sevastova pārvar Štutgartes turnīra otro kārtu
Latvijas tenisa pirmā rakete un pasaules ranga 13. rakete Anastasija Sevastova Štutgrates “WTA Premier” sērijas turnīra otrajā kārtā ceturtdien ar 6-4, 6-3 uzvarēja Vācijas tenisisti Lauru Zīgemundu, kura pasaules rangā ieņem 99. pozīciju, liecina organizatoru informācija.
Latvijas Tenisa savienības šefs: Nevaram sūdzēties, ka valsts mūs ignorētu
Latvijā teniss ir novērtēts sporta veids, kura attīstībā un nozīmīgu sacensību rīkošanā būtisku atbalstu sniedz ir arī valsts, Latvijas Radio raidījumā "Piespēle" sacīja Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks. Starptautisku pasākumu mūsu valstī kļūst arvien vairāk un visi grib saņemt valsts atbalstu, bet tenisisti arī konkurences apstākļos jūtas novērtēti un pamanīti. 
Ostapenko neizglābjas Federācijas kausa spēlē, spraigā duelī zaudē arī Marcinkēviča
Latvijas komandas pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien Federācijas kausa mača ievadā "Arēnā Rīga" divos setos ar 5-7, 4-6 piekāpās Vācijas tenisistei Andrea Petkovičai. Otrajā spēlē Diāna Marcinkēviča izrādīja varenu pretestību Vācijas pirmajam numuram Jūlijai Gērgesai, tomēr trīs setos zaudēja ar 4-6, 6-4, 1-6, kas ļāva Vācijai mačā panākt 2:0 pārsvaru.
Latvijas tenisa komandas kapteinis: Tādu halli Liepājā gaidīju jau pusaudža gados
Vēju pilsēta Liepāja Latvijas tenisam devusi vairākus augsta līmeņa spēlētājus - vismaz četri liepājnieki spēlējuši valsts sieviešu vai vīriešu izlasē. Tā gan sanācis, ka Liepājā nebija savu apjumto tenisa kortu, bet kopš svētdienas jaunie liepājnieki spēles prasmes apgūs Latvijā modernākajos kortos. Iespēja iemēģināt jaunos laukumus pirmajam bija liepājniekam Adrianam Žgunam, kurš pašlaik ir Latvijas komandas kapteinis Federācijas kausa izcīņā.
Ostapenko Latvijas tenisa faniem: Droši atbalstiet mūs daudz skaļāk, tas palīdz
Aļona Ostapenko komandas pirmās raketes godu Latvijas mačā Federācijas kausa izcīņā pret Vāciju uzskata par lielisku iespēju sevi apliecināt, nevis papildu spiedienu. Aļona Latvijas Televīzijas "Rīta Panorāmā" otrdien pauda cerību, ka līdzjutēji "Arēnas Rīga" tribīnēs nedēļas nogalē nebūs pārmēru pieklājīgi un skaļi atbalstīs savas favorītes, kam tas noteikti palīdzēs un tenisa etiķetes prasības netiks pārkāptas.
Liepājā atklāj jauno Olimpiskā centra tenisa kompleksu
Liepājas sporta infrastruktūru papildinājis sestdien atklātais Olimpiskā centra tenisa komplekss, kurā ir vairāki laukumi spēlei telpās un āra apstākļos, kā arī pludmales sporta veidu laukumi un dažādas papildu iespējas kvalitatīvam treniņu procesam, informēja pilsētas pašvaldībā.
Ostapenko apstājas jau Bogotas turnīra pirmajā kārtā
Latvijas otrā un pasaules 29. labākā tenisiste Aļona Ostapenko otrdien negaidīti piedzīvoja zaudējumu Bogotas “International” turnīra pirmajā kārtā, ar 6-2 ,6-7 (5:7), 5-7 piekāpjoties ASV tenisistei Kristijai Anai, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti