Sports / Teniss
Ostapenko Štutgartē apstājas divspēļu turnīra pusfinālā
Latvijas šobrīd otrā labākā tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Štutgartes WTA “Premier” dubultspēļu pusfinālā duetā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski piedzīvoja zaudējumu ar 6-4, 2-6, 9:11 vācietēm Monai Barteli un Annai Lenai Frīdsamai, liecina organizatoru informācija.
Sevastova pārvar Štutgartes turnīra otro kārtu
Latvijas tenisa pirmā rakete un pasaules ranga 13. rakete Anastasija Sevastova Štutgrates “WTA Premier” sērijas turnīra otrajā kārtā ceturtdien ar 6-4, 6-3 uzvarēja Vācijas tenisisti Lauru Zīgemundu, kura pasaules rangā ieņem 99. pozīciju, liecina organizatoru informācija.
Latvijas Tenisa savienības šefs: Nevaram sūdzēties, ka valsts mūs ignorētu
Latvijā teniss ir novērtēts sporta veids, kura attīstībā un nozīmīgu sacensību rīkošanā būtisku atbalstu sniedz ir arī valsts, Latvijas Radio raidījumā "Piespēle" sacīja Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks. Starptautisku pasākumu mūsu valstī kļūst arvien vairāk un visi grib saņemt valsts atbalstu, bet tenisisti arī konkurences apstākļos jūtas novērtēti un pamanīti. 
Ostapenko neizglābjas Federācijas kausa spēlē, spraigā duelī zaudē arī Marcinkēviča
Latvijas komandas pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien Federācijas kausa mača ievadā "Arēnā Rīga" divos setos ar 5-7, 4-6 piekāpās Vācijas tenisistei Andrea Petkovičai. Otrajā spēlē Diāna Marcinkēviča izrādīja varenu pretestību Vācijas pirmajam numuram Jūlijai Gērgesai, tomēr trīs setos zaudēja ar 4-6, 6-4, 1-6, kas ļāva Vācijai mačā panākt 2:0 pārsvaru.
Latvijas tenisa komandas kapteinis: Tādu halli Liepājā gaidīju jau pusaudža gados
Vēju pilsēta Liepāja Latvijas tenisam devusi vairākus augsta līmeņa spēlētājus - vismaz četri liepājnieki spēlējuši valsts sieviešu vai vīriešu izlasē. Tā gan sanācis, ka Liepājā nebija savu apjumto tenisa kortu, bet kopš svētdienas jaunie liepājnieki spēles prasmes apgūs Latvijā modernākajos kortos. Iespēja iemēģināt jaunos laukumus pirmajam bija liepājniekam Adrianam Žgunam, kurš pašlaik ir Latvijas komandas kapteinis Federācijas kausa izcīņā.
Jaunākie
Interesanti