Sports / Teniss
Vimbldonas čempionāta pusfinālā iekļūst visi «lielā trijnieka» tenisisti
Pašreizējais titula īpašnieks un pasaules ranga līderis Serbijas tenisists Novaks Džokovičs trešdien trīs setos ar 6-4, 6-0, 6-2 uzvarēja beļģi Davidu Gofēnu, kļūstot par pirmo "lielā trijnieka" spēlētāju, kas Vimbldonas čempionātā iekļuva pusfinālā, liecina organizatoru informācija. Sezonas trešā "Grand Slam" turnīra pusfinālistiem vēlāk pievienojās Rodžers Federers un Rafaels Nadals.
Sevastovai neizdodas pirmoreiz iekļūt Vimbldonas čempionāta trešajā kārtā
Anastasija Sevastova trešdien trīs setos ar 6-4, 4-6, 3-6 zaudēja amerikānietei Danielai Kolinsai Vimbldonas čempionāta otrajā kārtā, lai gan spēles pirmajā daļā Latvijas sieviešu tenisa līdere bija pārāka, liecina organizatoru informācija. Dalība otrajā kārtā ir Sevastovas atkārtots labākais panākums zāliena seguma "Grand Slam" turnīrā.
Latvijas tenisistiem ielozē atšķirīga ranga pretiniekus Vimbldonas čempionātā
Latvijas sieviešu tenisa līdere Anastasija Sevastova Vimbldonas čempionāta pirmajā kārtā tiksies ar ranga otrā simta spēlētāju un par piektdien notikušo izlozi nav iemesla sūdzēties arī Ernestam Gulbim, turpretim Aļonu Ostapenko sezonas trešajā "Grand Slam" turnīrā ļoti nopietns pārbaudījums gaida jau pirmajā spēlē, liecina organizatoru informācija. 
Ostapenko pārvar Īstbornas turnīra otro kārtu
Latvijas otrā un planētas 35. tenisiste Aļona Ostapenko otrdien ar 1-6, 6-0, 6-3  uzvarēja amerikānieti Sloenu Stīvensu, pārvarot Īstbornas WTA “Premier” sērijas turnīra otro kārtu, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti