Sports / Regbijs
Pasaules kausa pusfinālā regbijā iekļūst Argentīna un Austrālija

Argentīnas regbija izlase svētdien, 18.oktobrī, Anglijā un Velsā notiekošā Pasaules kausa ceturtdaļfināla mačā ar 43:20 (20:10) uzveica Īriju. Pusfinālu sasniedza arī Austrālijas regbija izlase, kas ceturtdaļfināla mačā ar 35:34 (15:16) uzveica Skotiju.

Regbija profesionālis Saulīte: Uzreiz sapratu, ka tā ir mana spēle

Uldis Saulīte ir viens no nedaudzajiem Latvijas regbija profesionāļiem, kurš jau pirmajā reizē sapratis, ka tas ir viņa sporta veids uz mūžu. Nedēļas nogalē Saulīte palīdzēja "Miesnieki/Ķekava" regbistiem izšķirošajā spēlē izcīnīt Latvijas čempionu titulu.

Pasaules kausa izcīņā regbijā noteikti ceturtdaļfinālu pāri

Pēc nedēļas nogalē aizvadītajām pēdējām spēlēm grupās Pasaules kausa izcīņā regbijā kļuva zināmi ceturtdaļfinālu pāri, liecina rīkotāju informācija. Īpašu ievērību pirms izslēgšanas cīņu sākuma izpelnījās gaidāmā Jaunzēlandes un Francijas spēle.

«Miesnieki/Ķekava» regbisti uzvar finālā un atgūst Latvijas čempionu titulu

”Miesnieki/Ķekava” regbisti sestdien Upesciemā zelta finālā ar 21:8 pārspēja līdzšinējos titula īpašniekus ”Garkalne/Livonia” un pēc divu gadu pārtraukuma izcīnīja zelta medaļas Latvijas čempionātā, liecina rīkotāju informācija. ”Miesnieki/Ķekava” par Latvijas čempioniem kļuva kluba vēsturē 10. reizi.

«LMT/Eži» izcīna bronzas godalgas Latvijas regbija čempionātā

"LMT/Eži" sestdien Upesciema stadionā ar 20:3 uzvarēja "TFS Bulduri" regbistus spēlē par 3.vietu un ieguva bronzas medaļas Latvijas čempionātā, informēja organizatori. Lielajā finālā vēlāk sestdien tiksies ”Miesnieki/Ķekava” un ”Garkalne/Livonia”.

Īrijas un Francijas regbisti Pasaules kausa izcīņā pievienojas ceturtdaļfinālistiem

Īrijas regbisti ar svētdien Londonā grupas spēlē gūtu uzvaru 16:9 pār Itāliju kvalificējās Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālam un garantēja dalību izslēgšanas pirmajā kārtā arī Francijai, liecina rīkotāju informācija. Pēc nedēļas nogalē notikušajām spēlēm ir zināmas piecas no astoņām komandām, kas spēlēs ceturtdaļfinālos.

«Garkalne/Livonia» nodrošina dalību Latvijas regbija čempionāta finālā

”Garkalne/Livonia” sestdien Rīgā ar 52:7 uzvarēja LMT/”Eži” komandu un garantēja otro vietu Latvijas čempionāta pamatturnīrā, kā arī vietu lielajā finālā pret ”Miesniekiem/Ķekavu”, informēja Latvijas Regbija federācija. Finālspēle par čempionu titulu risināsies 10. oktobrī Upesciemā.

RK «Selena» regbistes pēc gada pārtraukuma uzvar Latvijas čempionātā

SK ''Imanta'' regbistes sestdien Rīgā ar uzvaru pār pagājušā gada čempionēm LSPA garantēja sudraba medaļas Latvijas čempionātā, kamēr visos četros čempionāta posmos triumfēja RK ''Selena'', kas pēc gada pārtraukuma atguva spēcīgākās komandas titulu, informēja Latvijas Regbija federācija.

«Miesnieki/Ķekava» regbisti izcīna Latvijas kausu

"Miesnieki/Ķekava" komanda sestdien Rīgas Tehniskās koledžas (RTK) laukumā izcīnīja Latvijas kausu regbijā, finālā ar 31:15 pārspējot "Eži/EK Sistēmas" komandu, aģentūru BNS informēja Latvijas Regbija federācijā.

«Miesnieki/Ķekava» regbisti dramatiskā cīņā sasniedz Latvijas kausa finālu

''Miesnieki/Ķekava'' vienā no Latvijas regbijā dramatiskākajām spēlēm ceturtdien Rīgā pēdējās sekundēs izrāva uzvaru 29:27 pār ''Garkalne/Livonia'', nodrošinot dalību Latvijas kausa finālā, informēja Latvijas Regbija federācija. Spēlē trīs regbistus noraidīja un neilgi pirms beigu svilpes vēl šķita, ka ''Garkalne/Livonia'' ir iekrājusi uzvarai pietiekamu pārsvaru.

«Eži/EK Sistēmas» regbisti tiek Latvijas kausa finālā

''Eži/EK Sistēmas'' trešdien Juglā ar 25:10 pārspēja ''TFS Bulduri'' regbistus Latvijas kausa izcīņas pusfinālā un kļuva par pirmajiem finālistiem, informēja Latvijas Regbija federācija. Otrs finālists kļūs zināms ceturtdien "Miesnieki/Ķekava" spēlē pret pašreizējiem kausa glabātājiem ''Garkalne/Livonia''.

Regbija-7 izlase zaudē visās grupas spēlēs olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā(papildināts)

Latvijas regbija-7 valstsvienība sestdien Portugālē cieta neveiksmes visās trijās cīņās Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra grupas kārtā, liecina organizatoru informācija. Grupas turnīru latvieši sāka ar zaudējumu 5:31 Vācijai, otrajā spēlē ar 17:21 piekāpās Lietuvas regbistiem, bet dienas noslēgumā ar 0:17 cieta sakāvi pret Rumānijas izlasi.