Olimpiskās komitejas prezidents vaino ministres Čakšas komandu par politisku spiedienu
Noteiktu cilvēku atlaišana un pieņemšana darbā, kā arī sadarbības līguma slēgšana ar konkrētu izdevniecību – tā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Jānis Buks raksturo ultimātus, kādus viņam izvirzījušas par sportu atbildīgajai izglītības un zinātnes ministrei Andai Čakšai ("Jaunā Vienotība") pietuvinātas personas. Ministre noliedz, ka būtu devusi šādus rīkojumus, bet –  saskaņā ar Olimpisko hartu – LOK prezidenta apgalvojumiem varētu būt ļoti nopietnas sekas.
Vašingtonā zem ķiršiem, Kijivā pēc bombardēšanas – diplomāte Baiba Braže gatavojas pirmajam pusmarat...
Vašingtonā zem ķiršiem, Kijivā pēc bombardēšanas – diplomāte Baiba Braže gatavojas pirmajam pusmaratonam
Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstniece Baiba Braže, dodoties komandējumos, tagad vienmēr ņem līdzi skriešanas apavus un treniņtērpu, lai neizlaistu nevienu skriešanas treniņu. Viņa ir viena no programmas "Mans pirmais maratons" dalībniecēm un treneres Ilonas Marheles vadībā rūpīgi gatavojas startam Rīgas maratonā pusmaratona distancē.
Vēl 30 dienas – un Latvija skatīsies pasaules čempionātu hokejā
Pasaules čempionāts hokejā no 10. līdz 26. maijam ierībinās tribīnes Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā, savukārt ekskluzīvas spēļu tiešraides, spraigāko momentu atspoguļojumus, kā arī čempionāta analīzi Latvijas Televīzija (LTV) nodrošinās kanālā LTV7 un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.
Futbola Čempionu līgas ceturtdaļfināli sākas ar rezultatīviem grandu neizšķirtiem
Madrides "Real" un Mančestras "City" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā spēlēja neizšķirti, cīņai Madridē noslēdzoties ar rezultātu 3:3. Londonas "Arsenal" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmā puslaika ievadā gūto pārsvaru, taču otrajā puslaikā atspēlējās un cīņu noslēdza neizšķirti. "Arsenal" savā laukumā ar rezultātu 2:2 spēlēja neizšķirti ar Minhenes "Bayern".