Sports / Futbols
Futbola eksperti: Latvijas valstsvienības pašreizējām neveiksmēm - senas saknes
Latvijas futbolā eiforija valdīja 2004.gada vasarā - valstsvienība spēlēja Eiropas čempionāta finālturnīrā, par ko nopelnīja 5,1 miljonus eiro. Gan finansiāli, gan sporta veida popularitātes ziņā izveidojās ideāli apstākļi attīstībai, tomēr sekoja lejupslīde, un "Sporta studijas" apjautātie futbola eksperti uzskata, ka nacionālās izlases pašreizējās neveiksmes sakņojas senos notikumos.
Ar saturīgāku spēli Latvijas futbola valstsvienība turpina zaudējumu sēriju
Latvijas futbola valstsvienība pirmdien Rīgā ar 0:2 zaudēja Ziemeļmaķedonijai, kas ir mājinieku tuvākā konkurente 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, liecina rīkotāju informācija. Lai gan Latvijas futbolistu sniegums nebija tik bezcerīgs kā iepriekšējā spēlē pret austriešiem, sešās spēlēs grupā gūt punktus komandai arvien nav izdevies.
Eiropas futbola klubi nerod kopsaucēju diskusijās par Čempionu līgas nākotni
Eiropas Klubu asociācija (ECA) pirmdien un otrdien Ženēvā turpina diskusijas par Čempionu līgas nākotni, ko dažādu futbola klubu vadītāji redz atšķirīgu, vēstīja aģentūra AFP. Lielie un bagātie klubi lielākoties atbalsta daļēji slēgta turnīra izveidošanu, sākot ar 2024.gadu, turpretim vidēja lieluma un mazie klubi vairāk ir oponentu lomā.
Latvijas kausa izcīņā futbolā ielozē pusfinālu pārus
Pēc "Viensviens" Latvijas kausa futbolā izlozes ceturtdien noskaidrojies, ka pusfinālā pērnā gada valsts un kausa čempioni "Riga" uzņems savu sīvāko pretinieci RFS, kamēr Liepājas "Karosta" pirmo reizi varēs samērot spēkus ar "Optibet" virslīgas klubu "Jelgava".
Jaunākie
Interesanti