Sports / Futbols
Mali futbolisti aizsūta mājās argentīniešus, spēlēs U-20 Pasaules kausa 1/4 finālā. Spilgtākie mirkļi
 U-20 Pasaules kausa izcīņas astoņu spēcīgāko komandu vidū iekļuva Mali izlase, kas Polijas pilsētā Beļskobjalā otrdien pēcspēles 11 metru sitienos pārspēja Argentīnas vienaudžus. Astotdaļfināla spēlē pēc pamatlaika un pagarinājuma bija neizšķirts 2:2, tādēļ uzvarētāju noteica 11 metru sitienu sērijā, kurā ar 5:4 pārāki bija Āfrikas valsts futbolisti.
Vangažnieks no Minhenes «Bayern». Ontužāns cer uz panākumiem Latvijas futbola izlasē
Ar vienu no pasaulē dižākajiem klubiem Minhenes "Bayern" profesionālu līgumu noslēgušais Daniels Ontužāns jau aizvadījis pirmos treniņus Latvijas futbola valstsvienībā, ko Vācijā dzīvojošais 19 gadus vecais pussargs izvēlējās pārstāvēt. Kā ik vasaru futbolists uz brīdi iegriezās dzimtajos Vangažos, kur Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka priecājas par iespēju spēlēt Latvijas izlasē.
Anglijas kluba «Liverpool» futbolisti triumfē Čempionu līgā
Anglijas futbola klubs "Liverpool" sestdien Spānijas galvaspilsētā Madridē izcīnīja UEFA Čempionu līgas trofeju. Finālā "Liverpool" ar 2:0 pieveica citu Anglijas klubu Totenhemas "Hotspur", kam tā bija debija UEFA Čempionu līgas finālā. "Liverpool" par labāko klubu Eiropā kļuvis sesto reizi vēsturē. Iepriekš tas bija izdevies 1977., 1978., 1981., 1984. un 2005.gadā.
«Riga» FC futbolisti uzvar virslīgas līderu duelī
Uzvaru Latvijas virslīgas spēlē divu galvaspilsētas komandu duelī sestdien izcīnīja pašreizējie čempioni "Riga" FC, kas ar 2:0 pārspēja RFS futbolistus un turnīra tabulā apsteidza līdzšinējos līderus, liecina organizatoru informācija.
Premjerlīgas klubu duelī Madridē kronēs UEFA Čempionu līgas laureātus
Eiropas klubu futbola sezonai sestdien Madridē tiks likts trekns punkts – par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju trofeju sacentīsies angļu klubi „Liverpool” un Totenhemas „Hotspur”. Abas komandas pusfināla stadijā bija piespiestas pie sienas un norakstītas, taču kaut kādā veidā prata izķepuroties un izcīnīja vietu lielajā finālā.
Madrides viesnīcas futbola Čempionu līgas fināla gaidās pat desmitkāršo cenas
Futbola Čempionu līgas finālam Spānijas galvaspilsētā gatavojas arī viesnīcas, istabu cenas pirms 1.jūnijā paredzētā mača palielinot pat vairāk nekā 10 reižu, un savu daļu tiecas iekasēt arī privātie naktsmītņu izīrētāji. Madrides pašvaldība lēš, ka Anglijas klubu "Liverpool" un "Tottenham Hotspur" finālmačs Eiropas prestižākā klubu turnīra finālā piesaistīs apmēram 100 000 tūristu un papildinās pilsētas kasi ar 50 miljoniem eiro.
Kurzemes futbola klubi gūst uzvaras virslīgas spēlēs
FK "Liepāja" un FK "Ventspils" futbolisti svētdien mājās guva uzvaras Latvijas virslīgas spēlēs, liecina organizatoru informācija. Liepājnieki ar 1:0 pārspēja "Valmiera Glass/ViA" vienību, bet Ventspils klubs ar 1:0 bija pārāks par "Riga" FC.