Sports / Futbols
RFS un FK «Jelgava» futbolisti finālā noskaidros Latvijas kausa ieguvējus
Jelgavā sestdien notiks Latvijas kausa futbolā fināls, kurā tiks noskaidrots trofejas ieguvējs. Laukumā gaidāma divu klubu ar atšķirīgu pieredzi šajā turnīrā sāncensība. „Jelgava” Latvijas kausu izcīnījusi četras reizes, bet RFS (Rīgas Futbola skola) pirmo reizi cīnīsies šī turnīra finālā. Arī tālākā perspektīva, izcīnot Latvijas kausu, katram no klubiem ir atšķirīga. 
RFS un FK «Jelgava» futbolisti motivēti izšķirošajai cīņai par Latvijas kausu
Latvijas kausa izcīņa futbolā noslēgsies sestdien ar finālspēli, kurā uz trofeju pretendēs RFS un FK "Jelgava". Abu komandu pašreizējais sniegums virslīgā apliecina, ka trofejas pretendenti varētu rādīt savu labāko futbolu. Abu finālistu pārstāvji ceturtdien pauda pārliecību, ka motivācijas cīņā par kausu nevienam netrūks un Jelgavā gaidāms intriģējošs mačs. 
Stērlings piedalās visos piecos vārtos «Manchester City» uzvarā pār «Atalanta»
Izcilu spēli aizvadot Rahīmam Stērlingam, Anglijas čempione futbolā Mančestras "City" otrdien svinēja graujošu uzvaru UEFA Čempionu līgas trešās kārtas spēlē. "City" C apakšgrupas mačā mājās ar 5:1 uzveica Itālijas klubu Bergāmo "Atalanta". Stērlings šajā mačā izcēlās ar "hat-trick" otrajā puslaikā, kā arī piedalījās pirmajos divos vārtu guvumos. 
Pēc Gorkša atbrīvošanas Futbola federācijā jāmeklē risinājums darbības nodrošināšanai
Latvijas Futbola federācija (LFF) pēc prezidenta Kaspara Gorkša atstādināšanas ir palikusi bez amatpersonas ar paraksta tiesībām, jo biedrībai nav arī pilntiesīga ģenerālsekretāra un vēlēšanu kongress būs tikai 2020.gada aprīlī.  Federācijā meklē risinājumus, kas ļautu pilnvērtīgi strādāt, kā arī uzskata, ka iztiks bez gadā piektā ārkārtas kongresa, kurā varētu mainīt organizācijas statūtus.
Jaunākie
Interesanti