Sports / Futbols
Latvijas futbola izlase saturīgākā spēlē minimāli zaudē Slovēnijā
Cīņassparu atguvusī Latvijas futbola valstsvienība sestdien viesos Ļubļanā ar 0:1 zaudēja Slovēnijas izlasei priekšpēdējā spēlē 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Slovēņi bija tehniski pārāki un daudz bīstamāk uzbruka, tomēr Latvijas futbolisti vairs neizskatījās bezpalīdzīgi un izveidoja arī dažas draudīgas situācijas pie mājinieku vārtiem.
FK «Metta» futbolisti pārspēlēs vēlreiz nosargā vietu virslīgā
FK "Metta" sestdien viesos Olainē ar 3:1 uzvarēja "Super Nova" futbolistus otrajā pārspēļu mačā un nodrošināja tiesības arī 2020.gadā spēlēt virslīgas turnīrā, liecina Latvijas Futbola federācijas (LFF) informācija. Ar tādu pašu rezultātu "Metta" bija pārāka divu spēļu summā.
Latvijas futbola izlases kandidātos novembra spēlēm neiekļauj Rakelu un Karašausku
Latvijas futbola izlasei 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas novembra spēlēs nepalīdzēs uzbrucēji Deniss Rakels un Artūrs Karašausks. Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs uz valstsvienības noslēdzošajām spēlēm 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā izsaucis kopumā 24 spēlētājus. 
Jaunākie
Interesanti