Sadaļas Sadaļas
Sports / Futbols
Rīgas futbola grandu duelī pārāka RFS vienība
Latvijas futbola virslīgas 17 kārtas spēlē svētdien RFS ar 2:0 uzvarēja čempionvienību "Riga FC", bet pirms tam FK “Metta” mājas spēlē ar 1:2 piekāpās FK “Ventspils”, savukārt "Valmiera FC"  ar 2:0 uzvarēja "BFC Daugavpils", liecina organizatoru informācija.
Aizdomu ēna pār FK «Ventspils» futbolistu uzvaru Eiropas līgas kvalifikācijas startā
FK "Ventspils" ceturtdien mājās ar 2:1 uzvarēja Moldovas klubu Tiraspoles "Dinamo-Auto" Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā, liecina rīkotāju informācija. Laukuma saimnieki atspēlēja vienu vārtu deficītu un ar uzvaru nodrošināja dalību nākamajā kārtā, tiesa, bukmeikeru uzņēmumu reakcija pirms mača liecina par aizdomām iespējamu manipulāciju dēļ.
Francijas futbola čempioni PSG ar vēliem vārtiem sasniedz Čempionu līgas pusfinālu
Francijas čempionvienība Parīzes "Saint-Germain" (PSG) trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu pārvarēja, pieveicot turnīra debitanti Bergamo "Atalanta", kuras vārtus izdevās "atslēgt" vien spēles pēdējās minūtēs. PSG "da Luz" stadionā Lisabonā ar 2:1 pieveica "Atalanta" no Itālijas, kas šajā turnīrā spēlēja pirmo reizi.