Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Vēja dēļ pārceltas biatlona sacensības ar Bendikas dalību
Trešdien Phjončhanā tika paredzēta sieviešu 15 kilometru individuālā distance jeb biatlona klasika, kurā uz starta vajadzēja doties arī Baibai Bendikai, tomēr spēcīgā vēja dēļa sacensības tika pārceltas, ziņo lsm.lv speciālkorespondents Tālis Eipurs. Sportistes trasē dosies ceturtdien 10.30 pēc Latvijas laika.
Rastorgujevs: Šaušanā pats nenostrādāju līdz galam
Pēc neveiksmīgā starta olimpiskajās spēlēs 10 kilometru sprintā Andrejs Rastorgujevs vainoja pats sevi par sliktu šaušanu otrajā ugunslīnijā, kur nopelnītie divi soda apļi kliedēja izredzes uz augstu vietu. Latvijas biatlona izlases līderis žurnālistiem pastāstīja, ka vēju nevaino.
Biatlonisti Bendiku pirmajā šautuvē piemānījis vējš
Baiba Bendika pēc neveiksmīgas pirmās šaušanas 7,5 kilometru sprintā zaudēja ne tikai laiku soda apļos, bet arī emocijas olimpiskās distances turpinājumam. Sportiste pēc finiša Latvijas Televīzijai atzina, ka pārrēķinājusies ar tēmēšanas korekcijām vēja dēļ.
Baibas Bendikas cerības sprintā izskaidrotas 4 grafikās
Kopš Madaras Līdumas izcīnītās 10.vietas 15 kilometru individuālajā distancē Turīnas olimpiskajās spēlēs 2006.gadā Latvijas sieviešu biatlons ar olimpiskiem sasniegumiem nevar lepoties. Taču tas viss var mainīties šodien, jo, apskatot pēdējo gadu Baibas Bendikas statistiku sprintā, ir skaidrs, ka Korejā viņa pretendē uz augstu rezultātu.
Rastorgujeva treneris: Sagatavoties olimpiskajām spēlēm izdevies izcili
Andrejs Rastorgujevs četrus gadus līdz Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm ir strādājis ar ļoti lielu atdevi un startam Korejā sagatavojies izcili, lsm.lv pastāstīja Latvijas biatlona izlases līdera treneris Intars Berkulis. Andrejs ir labā formā un paveicis visu treniņu plānā paredzēto.
Rastorgujevs sprintā izcīna zelta medaļu Eiropas čempionātā biatlonā
Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs piektdien Itālijā izcīnīja zelta medaļu Eiropas čempionātā 10 kilometru sprinta distancē, liecina rīkotāju informācija. Nestartējot lielākajai daļai pasaules elites biatlonistu, Rastorgujevs ar vienu kļūdu šaušanā apsteidza visus konkurentus. 
Jaunākie
Interesanti