Sports
NBA spēlētājs Pasečņiks: Par naudu nekad neesmu domājis
Siguldā fiziskās sagatavotības trenera Ivo Erdmaņa grupiņai tās sezonas pēdējā treniņā pievienojies nule kā no ASV, no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ''burbuļa'' mājās pārbraukušais basketbolists Anžejs Pasečņiks. Tieši Erdmaņa vadībā tagadējais Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Anžejs pielika būtiskāko soli, lai fiziski varētu spēlēt NBA.
Hokejists Kārlis Čukste tuvojas maģistra grādam un turpina ceļu uz NHL
Pēc piecu gadu pārtraukuma Latvijā atgriezies Amerikas koledžu līgā spēlējušais Kārlis Čukste un pievienojies “Mogo” komandai. Tomēr Latvijā viņš uzkavēties negrasās, to pierāda arī tas, ka netika noslēgts līgums ar Rīgas “Dinamo” – viņa mērķis ir Amerikas hokeja līga (AHL) un Nacionālā hokeja līga (NHL).
Lietuvas basketbola izcilnieks Karnišovs - NBA kluba Čikāgas «Bulls» rekonstrukcijas arhitekts
Pēdējos pāris mēnešos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Čikāgas „Bulls” atradusies uzmanības centrā. Galvenokārt tas, protams, saistīts ar dokumentālo filmu „The Last Dance”, kas atskatās uz leģendārā Maikla Džordana laikiem Čikāgā. Līdz ar Džordana došanos pensijā 1999.gada sākumā „buļļi” ieslīguši nemitīgos pārbūves procesos un no kādreizējās spozmes palikušas tikai atmiņas. Čikāgas komandas vadība tagad nodota lietuvieša Artūra Karnišova rokās.
Ar kuplu līdzjutēju skaitu Biķerniekos startē Latvijas rallijkrosa čempionāts
Līdz ar valdības atļauju atsākt sporta sacensības sezonu jūnijā sāka dažādās Latvijas autosporta disciplīnās. Jūlija pirmajā nedēļas nogalē sezonu sāk viena no masveidīgākajām disciplīnām, proti, rallijkross, kas allaž pulcē kuplu dalībnieku pulku. Organizatoriem šogad jālauza galva ne tikai par trases sagatavošanu, bet arī, kā labāk kontrolēt skatītāju plūsmu trases teritorijā, savukārt paši braucēji ar nepacietību gaida iespēju atkal pagrūstīties trasē ar savām mašīnām. 
Volejbola treneris Vensbergs: Sporta finanses uzlabotu iespēja katram novirzīt daļu nodokļu
Nepietiekama valsts finansējuma apstākļos sporta organizācijām palīdzētu izmaiņas nodokļu sistēmā, kas ļautu katrai personai noteiktu procentu nodokļos maksājamās naudas novirzīt izvēlētajam mērķim, vēstulē Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pauda volejbola treneris Māris Vensbergs, kurš iepriekš sportista karjerā spēlējis arī Latvijas valstsvienībā. 
Stiprāki nekā jebkad iepriekš. Ventspilī startē Latvijas pludmales volejbola čempionāts
Latvijas pludmales volejbola čempionātā nedēļas nogalē Ventspilī risināsies pirmais no sezonas pieciem posmiem, kas pulcējis visus labākos gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Nekad iepriekš nacionālajā čempionātā nav bijis tik spēcīgs sastāvs, turklāt konkurenci mājiniekiem radīs arī vairāki ļoti meistarīgi kaimiņvalstu dueti, LSM.lv pastāstīja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes loceklis Kaspars Timermanis.
Divu pretendentu duelī ievēlēs Latvijas Futbola federācijas prezidentu
Piektdien, visticamāk vakarpusē, uzzināsim jaunā Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vārdu. Par amatu cīnīsies iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ("KPV LV") un Latvijas Telpu futbola asociācijas vadītājs Vadims Ļašenko. Aizkulisēs mēļo, ka Ģirģens varētu iegūt 10 līdz 15 biedru balsis, bet Ļašenko lojalitāti gatavi apliecināt vairāk nekā 100 biedru. Tās gan ir tikai prognozes, kas var tikt pilnībā apgāztas. 
Pasaules rallija čempionāts atsāksies septembrī ar posmu Igaunijā
Pandēmijas dēļ apturētais pasaules rallija čempionāts (WRC) atsāksies septembrī ar posmu Igaunijā, ceturtdien apstiprināja WRC un "Rally Estonia" organizatori. Igaunija kļūs pa 33. valsti, kas kopš WRC dibināšanas 1973.gadā rīkos čempionāta posmu, informēja Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.
Šneps: Zināma liepājnieka saistība savulaik ar basketbola rezultātu manipulētājiem - nepierādāmas baumas
Manipulēšana ar spēļu rezultātiem Latvijas basketbolā pašlaik praktiski neizpaužas un nenotiek tādā līmenī, lai to risinātu kā aktuālu problēmu, intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja Edgars Šneps. Šovasar 11 gadu darba gaitas Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretāra amatā noslēgušais Šneps atzina, ka savulaik saistībā ar sporta totalizatoriem izskanēja arī pašlaik populāra Liepājas basketbolista vārds, taču tas nesniedzās tālāk par nepierādāmām baumām.
Galerijas