Sports
NBA spēlētājs Pasečņiks: Par naudu nekad neesmu domājis
Siguldā fiziskās sagatavotības trenera Ivo Erdmaņa grupiņai tās sezonas pēdējā treniņā pievienojies nule kā no ASV, no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ''burbuļa'' mājās pārbraukušais basketbolists Anžejs Pasečņiks. Tieši Erdmaņa vadībā tagadējais Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Anžejs pielika būtiskāko soli, lai fiziski varētu spēlēt NBA.
Hokejists Kārlis Čukste tuvojas maģistra grādam un turpina ceļu uz NHL
Pēc piecu gadu pārtraukuma Latvijā atgriezies Amerikas koledžu līgā spēlējušais Kārlis Čukste un pievienojies “Mogo” komandai. Tomēr Latvijā viņš uzkavēties negrasās, to pierāda arī tas, ka netika noslēgts līgums ar Rīgas “Dinamo” – viņa mērķis ir Amerikas hokeja līga (AHL) un Nacionālā hokeja līga (NHL).
Šuplinska: Sporta vadībā daudz runā par politiskiem kontaktiem, nevis nozares attīstību
Sporta vadībā ir ierasts runāt par politisko kontaktu svaru un pareizo konjunktūru, tajā pašā laikā atturīgi iesaistoties sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), kuras pārziņā ir sporta nozare, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā piektdien teica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija).
«Jelgava» pieveic «Ventspils» futbolistus, pietuvojas virslīgas līderu trijniekam
Latvijas virslīgas sestās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" ceturtdien mājās ar 1:0 uzveica FK "Ventspils" futbolistus un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija. Uzvara ļāva FK "Jelgava" ar deviņu punktu guvumu pakāpties uz 4.vietu, par viena punkta tiesu atpaliekot no ventspilniekiem, kas arvien noslēdz līderu trijnieku.
Sporta pārvaldībā pieredzējušais Tikmers: LOK prezidenta amatā redzu sevi kā pārmaiņu nesēju
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta vēlēšanās Žoržs Tikmers ir vienīgais pretendents, un gandrīz skaidrs, ka piektdien viņš oficiāli kļūs par LOK augstāko amatpersonu. Olimpiskais vicečempions sporta pārvaldībā darbojas jau 30 gadu, tomēr pauda pārliecību, ka jaunajā amatā spēs ieviest līdz šim neīstenotas pārmaiņas. Tiesa, intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" ne uz visiem jautājumiem viņa atbildes bija skaidri un pēc būtības formulētas. 
Brāļu Bertānu basketbola treniņu meistarklase Valmierā gūst lielu atsaucību
Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā sākusies brāļu Bertānu organizētā treniņu meistarklase, kas turpināsies līdz pat nedēļas beigām. Pirmoreiz šādu pasākumu abi brāļi organizēja pērn, bet pēc pirmās pieredzes abi basketbolisti saprata, ka nepieciešams rīkot ko līdzīgu arī šogad. Lai arī koronavīrusa radītā pandēmija plānus nedaudz mainījusi, meistarklase var notikt, kā iecerēts.
Rallijkrosā 14 gadu vecumā uzvarējusī Stakena: Priecājos konkurēt ar pieredzējušiem braucējiem
Aizvadītās nedēļas nogalē Biķernieku trasē par vienu no lielākajiem pārsteigumiem motorsporta festivālā parūpējās četrpadsmitgadīgā Maija Stakena, izcīnot uzvaru Ziemeļeiropas čempionāta ieskaitē "Super 2000" klasē un gūstot karjerā līdz šim lielāko panākumu. Autosportiste ceturtdien Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka rallijkrosā brauc pirmo gadu un Biķerniekos pirmoreiz šajā disciplīnā startēja sacensībās.
Mārketinga lietpratējs Zeps: Federācijām par valsts naudu jāspēj iesaistīt sportā jaunatni
Valsts pamatuzdevums sportā ir veselīgas sabiedrības veidošana, tādēļ jāveicina bērnu un jauniešu iesaistīšanās jau agrīnā vecumā, bet tam nepieciešama jauna pieeja, jo ar pārdesmit gadu vecu domāšanas modeli to nesasniegt, intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" teica sporta mārketinga speciālists Raimonds Zeps. Viņš rosina valsts finansējumu piešķirt sporta veidu federācijām, kas apliecina spēju piesaistīt bērnus un jauniešus. 
Guntaram Indriksonam konstatē Covid-19; LFF kongresa dalībniekiem bijis neliels risks inficēties
Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā uz valdes locekļa amatu kandidējušais Guntars Indriksons saslimis ar Covid-19, tāpēc federācija aicina visas personas, kas 3.jūlijā "Elektrum" Olimpiskajā centrā apmeklēja kongresu, veikt Covid-19 pārbaudes. Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) gan atzina, ka kongresa dalībniekiem iespēja inficēties ar Covid-19 bijusi neliela.
Būvnieku nesaskaņas raisa bažas par «Daugavas» stadiona hokeja halles laicīgu tapšanu
"Daugavas" stadiona ledus hallei Rīgā jābūt gatavai 2021.gada martā, tādēļ būvdarbi šeit turpinās pilnā sparā par spīti tam, ka pār celtnieku galvām ik pa laikam savelkas drūmi mākoņi. Ne vien tiešā, bet arī pārnestā nozīmē, jo iespējamas krāpniecības dēļ projekts varētu zaudēt Eiropas finansējumu un tad rastos grūtības norēķināties ar būvniekiem.
Japānā izvērtēs ceļošanas nosacījumus Tokijas olimpisko spēļu dalībniekiem
Japānā izskata iespējas atvieglot ieceļošanas nosacījumus Tokijas olimpisko un paralimpisko spēļu dalībniekiem no pandēmijas vairāk skartām valstīm, tajā pašā laikā par iespējamu uzskata arī risinājumu, kas liktu sportistiem un citām iesaistītajām personām pirms ierašanās veikt Covid-19 analīzes, vēstīja ziņu aģentūra "Kyodo News".
Pludmales volejbolists Točs: Paceļot pa Latviju nav sliktākais variants
Edgaram Točam duetā ar Mārtiņu Pļaviņu pirmais posms Latvijas pludmales volejbola čempionātā Ventspilī bija kā saldais ēdiens, lai arī augstāk par 3.vietu neizdevās tikt. Iepriekš pēdējo lielo turnīru pāris kopā aizvadīja septembrī, bet Točs sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka Latvijas čempionāts tagad ir zelta vērtē, un tas sniedz arī iespēju paceļot kopā ar bērniem, ko pludmales volejbolists uzskata par ne sliktāko variantu.
Labvēlīgs kolektīvais līgums vēl negarantēs NHL hokejistu dalību olimpiskajos turnīros
Nacionālās hokeja līgas (NHL) un NHL Spēlētāju asociācijas (NHLPA) sagatavotais kolektīvā darba līguma pagarinājums paredz iespēju hokejistiem piedalīties nākamo divu ziemas olimpisko spēļu turnīros, tomēr ir priekšlaicīgi uzskatīt, ka tā noteikti notiks, jo vēl būs nepieciešams vienoties par svarīgiem nosacījumiem ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK).
KHL sezona tuvojas, Rīgas «Dinamo» vēl bez spēlētājiem, trenera un naudas
Neierasti klusa šī vasara ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas „Dinamo”. Nav naudas, tāpēc nav arī noslēgtu līgumu ar hokejistiem, treneriem un apkalpojošo personālu. Pagājušajā nedēļā pavīdēja baumas, ka „Dinamo” budžets ir nodrošināts, bet pagaidām vēl neviens nevar gulēt mierīgi, jo nav ar sponsoriem parakstītu līgumu.
Galerijas