Ziņas vieglajā valodā 25. oktobrī

Ziņas vieglajā valodā 25. oktobrī.

Ziņas vieglajā valodā 25.oktobrīAigars Rozenbergs

  "Latvenergo" lietā notiesātie nogādāti ieslodzījuma vietā

  Vienā no tā sauktajām "Latvenergo" kukuļņemšanas lietām notiesātie Aigars Meļķo un Andrejs Livanovičs ir nogādāti ieslodzījuma vietā. Trešais notiesātais Gunārs Cvetkovs ir aizturēts un drīzumā arī viņu nogādās ieslodzījuma vietā, lai izciestu savu brīvības atņemšanas sodu.

  Tā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

  Prokuratūra pārbaudīs nevēršanos pret "Rīgas satiksmes" valdi

  Ģenerālprokuratūrā sākta pārbaude par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas iesniegumā norādītajiem faktiem. Ministrija lūgusi izvērtēt Rīgas domes amatpersonu rīcību, nevēršoties tiesā pret bijušo pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" valdi.

  "Rīgas ūdens" sācis būvēt ūdensvadu Bruņinieku ielā

  Pašvaldības uzņēmums "Rīgas ūdens" sācis pārbūvēt ūdensvadu Bruņinieku ielas posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Satiksme šajā posmā organizēta vienā braukšanas joslā.

  Visus darbus plānots pabeigt līdz 1.decembrim.

  Centrāltirgū izceļas ugunsgrēks

  Šodien notika plašs ugunsgrēks Rīgas Centrāltirgū esošajā trīsstāvu ēkā. Tajā atrodas kafejnīca un dienesta viesnīca. Ugunsgrēka degšanas platība bijusi 1100 kvadrātmetru.

  No tirgus teritorijas evakuēja jeb izveda apmēram 2000 cilvēku.

  Britu premjers ārkārtas vēlēšanas rosina rīkot 12. decembrī

  Lielbritānijas premjers Boriss Džonsons ierosinājis 12. decembrī sarīkot parlamenta ārkārtas vēlēšanas. Taču opozīcijā esošie leiboristi šādu ierosinājumu ir gatavi bloķēt jeb neatbalstīt līdz brīdim, kamēr valdība nebūs atteikusies no iespējamā bezvienošanās breksita jeb izstāšanās no Eiropas Savienības līguma scenārija.

  Lēmumu par "Brexit" atlikšanu atliek līdz nākamajai nedēļai

  Eiropas Savienības vēstnieki līdz nākamajai nedēļai atlikuši lēmuma pieņemšanu par to, uz cik ilgu laiku atliekama Lielbritānijas izstāšanos no bloka.

  To pēc sarunām Briselē pavēstījuši diplomāti.

  Libānā protestu dēļ slēgtas skolas un bankas

  Libānā šodien slēgtas skolas, bankas un daudzi uzņēmumi. Tas tāpēc, ka protestētāji turpina pieprasīt valdības atkāpšanos un negodīgo politiķu aiziešanu no amatiem.

  Protestos pret valdību Irākā bojāgājušie

  Irākā protestos pret valdību šodien gājuši bojā vismaz divi cilvēki un vairāk nekā 200 ievainoti. Tā paziņojusi neatkarīgā Irākas Augstā Cilvēktiesību komisija.

  Drošības spēki izmantojuši asaru gāzi, karstu ūdeni un gumijas lodes, lai izklīdinātu protestētājus.

  Sīrijā Krievijas armijas bāzē karavīrs atklāj uguni uz saviem biedriem

  Kādā Krievijas armijas bāzē Sibīrijā viens no karavīriem atklājis uguni uz saviem dienesta biedriem. Tādējādi viņš nogalinājis astoņus un ievainojis vēl divus cilvēkus. Tā paziņojusi Aizsardzības ministrija.

  Karavīrs, kurš atklāja uguni, ir aizturēts. Ministrija kā notikušā iespējamo cēloni minējusi "nervu sabrukumu".

  Brazīlija pludmaļu sakopšanā iesaista 5000 karavīru

  Brazīlijas valdība pēc plašas naftas noplūdes pludmaļu sakopšanā valsts ziemeļaustrumos iesaistījusi 5000 karavīru. Tā pavēstījušas amatpersonas.

  Piesārņotās krasta līnijas garums pārsniedz divus tūkstošus kilometru. Naftas noplūde konstatēta 2. septembrī. Piesārņojuma avots nav noskaidrots.

  Japānā meklē 1,65 miljonus vērtu dimantu

  Japānas policija šodien izvērsusi operāciju, lai atrastu 1,65 miljonus eiro vērtu dimantu, kas nozagts dārglietu izstādē netālu no Tokijas.

  50 karātu dimants bija izlikts apskatīšanai Jokohamā trīs dienu izstādē, kurā piedalās uzņēmumi no Japānas, Ķīnas, Krievijas un citām valstīm.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Ziņas vieglajā valodā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti