VIDEO: Mediju ētikas mēneša noslēgums «Infodēmijas izaicinājumi. Kā un vai pret to cīnīties?»

Noslēdzot mediju ētikas mēnesi, kas veltīts mediju veselības tēmai infodēmijas laikā, 23. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 notiek biedrības "Latvijas Mediju ētikas padome" tiešsaistes pasākums “Infodēmijas izaicinājumi. Kā un vai pret to cīnīties?”.

“Mediju ētikas mēneša atklāšanas pasākumā iepazināmies ar infodēmijas problemātiku, aplūkojot gan mediju, gan auditorijas atbildību, savukārt noslēguma pasākumā, turpinot mediju darba izaicinājumu aplūkošanu, ieskatīsimies arī starptautiskajā pieredzē kontekstā ar notikumiem Latvijā. Tiešsaistes pasākums būs īpaši aktuāls mediju īpašniekiem un žurnālistiem, pētniekiem, NVO un valsts institūciju pārstāvjiem, kā arī studentiem un topošajiem profesionāļiem,” norādīja Latvijas Mediju ētikas padomes valdes priekšsēdētājs Jānis Lielpēteris.

Latvijas Mediju ētikas padomes organizētā pasākuma atklāšanā paredzētas Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita un kultūras ministra Naura Puntuļa video uzrunas.

Mediju ētikas mēneša noslēguma pasākuma “Infodēmijas izaicinājumi. Kā un vai pret to cīnīties?” programmā paredzēts:

10.00–10.15 Pasākuma atklāšana un moderatora Mārtiņa Dauguļa ievadvārdi, Latvijas Mediju ētikas padomes valdes priekšsēdētāja Jāņa Lielpētera uzruna;

10.15–10.50 Andas Rožukalnes veiktās izpētes “Mediju darba izaicinājumi un risinājumi pandēmijas laikā” prezentācija;

10.50–11.25 Kārļa Dagiļa veiktās izpētes “Mediju darbs infodēmijas laikā: starptautiskā pieredze Latvijas kontekstā” prezentācija;

11.40–12.50 Diskusija “Vai pastāv vakcīna pret infodēmiju, un vai tā ir nozīmīga mediju un auditorijas veselībai?”. Diskusijā piedalās žurnāla “Klubs” galvenais redaktors Aivars Pastalnieks, Solvita Denisa-Liepniece, Vidzemes Augstskolas docente un Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta HESPI pētniece, mediju eksperte Gunta Līdaka un Juris Mendziņš, ziņu aģentūras LETA vadītājs.

12.50–13.00 Pasākuma noslēgums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti