Datubāzē apvieno medijpratībai noderīgus materiālus

Lai Latvijā vienuviet apkopotu informāciju par medijpratību, radīta vienota medijpratības platforma.

NEPLP priekšsēdētāja vietniece Aurēlija Ieva Druviete
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Vienotas medijpratības platformas radīšanas mērķis ir izveidot ilgtspējīgu vietni Latvijā, kas kalpo par zināšanu krātuvi un informācijas datubāzi, kā arī saziņas platformu medijpratības jomā, tajā regulāri izvietojot aktuālo informāciju un materiālus, kas ir saistīti ar medijpratības sekmēšanu Latvijā.

Datubāze pašlaik ir izveidota sadarbībā ar vairāk nekā 30 iesaistītajām pusēm, tajā skaitā valsts iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, akadēmiskajām institūcijām un ekspertiem. Tā tiks regulāri papildināta.

"Platformas sirds ir Latvijas medijpratības datubāze. Tajā tiek izvietoti daudzveidīgi materiāli, kas ir saistīti ar medijpratības jomu – pētījumi, grāmatas, raksti, lekcijas, semināri, konferenču ieraksti, mācību materiāli, spēles, informatīvās un sociālās kampaņas, bukleti u.c. Datubāze, arvien palielinot tās apjomu, ir plānota kā vērtīgs un ilgtspējīgs resurss medijpratības projektu īstenotājiem, ekspertiem, skolotājiem, studentiem, kā arī politikas veidotājiem un ikvienam interesentam," iepriekš paziņojumā medijiem norādīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietniece Aurēlija Ieva Druviete.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti