«Žurnālistikas cerība 2015» balvas arī LTV un Latvijas Radio žurnālistiem

5.februārī Biznesa augstskolā Turība 22. reizi tika pasniegtas ikgadējās Latvijas Žurnālistu savienības (LŽS) balvas sekmīgākajiem jaunajiem žurnālistiem, balvu ieguva arī LTV korespondente Anete Bērtule un Latvijas Radio 4 žurnālists Aleksejs Gusevs.

Balvu iegūšanas galvenie kritēriji ir publikāciju tematikas aktualitāte, formas un stila meistarība, valodas precizitāte, informācijas avotu daudzveidīgums u.c, informēja „Turība”

Gan Žurnālistu savienība, gan Latvijas Televīzijas vadība novērtējusi Anetes Bērtules veikumu, veidojot sižetus par smagām un sarežģītām tēmām.

„Ja citi kolēģi teica, ka tas ir tāds avanss nākotnei, tad es gribu teikt, ka Anete ir nopelnījusi šo balvu. Tiešām ar smagu darbu nopelnījusi. Anete ir žurnāliste līdz kaulam un sirds dziļumam! Un es esmu pārliecināta, ka tā arī paliks. Viņa augs, mācīsies un būs spoža!” uzvēra LTV Ziņu dienesta vadītāja Iveta Elksne. 

 Šogad konkursa laureāti ir ari Kristīne Putinceva („Diena”), Agnese Ģērmane („Neatkarīgā Rīta Avīze”), Edgars Skvariks (LETA), Juliana Žukovska („Radio Baltkom”), Uldis Āboliņš (LNT).

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sveica uzvarētājus ar īpašiem suvenīriem, bet ar Eiropas Savienības institūciju iepazīšanas brauciens uz Briseli šoreiz tika piešķirts Ievai Lūkai (LETA).

Biznesa augstskolas "Turība" Komunikācijas fakultātes dekāns Andris Pētersons sveica laureātus, kā arī dāvināja bezmaksas iespēju noklausīties kursus "Mediju telpa un bizness" un "Interneta vide un žurnālistika". 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti