Žurnālisti par Šnores aicinājumu: Pabļaustīsies un ar to arī viss beigsies

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Par režisora Edvīna Šnores aicinājumu pārtraukt Krievijas TV raidījumu retranslācijas Latvijā tikai pabļaustīsies, bet tālāk nekāda rīcība nesekos, Latvijas Televīzijas raidījumā „Skats no malas” atzina žurnālisti.

Žurnāliste Madara Fridrihsone atzina, ka emocionāli var saprast Šnores aicinājumu, kas tapis saistībā ar notikumiem Ukrainā un to atspoguļojumu medijos. „Man pietika ar pāris raidījumiem [Krievijas TV kanālos], lai es paliktu dusmīga un pārslēgtu kanālus,”  piebilda viņa.

Taču aizliegt retranslēt TV kanālu mūsdienu tehnoloģiju apstākļos nav atrisinājums. Turklāt, lai arī melīgs, Krievijas mediju piedāvātais saturs ir kvalitatīvs, un, kamēr Latvijā mediji nespēs radīt līdzvērtīgi kvalitatīvu saturu krievvalodīgajai auditorijai, situācija nemainīsies.

Arī žurnālists Ivars Āboliņš neredz tehniskas iespējas, kā varētu aizliegt pārraidīt šos kanālus. „Tas ir populisms, jo tehniski to nevar izdarīt.. Ir Šnores paziņojums, tagad visi parunās un ar to arī viss beigsies,” noteica žurnālists.

Tam piekrita arī žurnālists Romāns Meļņiks: „Mēs pabļaustīsimies un tas tā arī beigsies.”

Tādēļ svarīgi ir dzirdēt valsts amatpersonu pozīciju šajā jautājumā. Savukārt, lai radītu kvalitatīvu mediju saturu Latvijā krievvalodīgo auditorijai, ir nepieciešamas lielas investīcijas, norādīja Meļņiks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti