Zinību diena sagaidīta ar remontiem Rīgas ielās

Lai gan jūnijā Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) solīja saremontētas Rīgas centra ielas līdz septembrim, Zinību dienā skolēni uz skolu devās pa uzraktām ietvēm. Tagad dome sola, ka ietves lielākoties būs pabeigtas līdz 15.septembrim.

Ušakovs sava “Twitter” profilā publicēja vairākas vizualizācijas, kurās attēlots, kā pēc remontdarbiem izskatīsies Elizabetes, Valdemāra, Stabu, Brīvības, Dzirnavu un Merķeļa iela. “Plašo remontdarbu rezultātu dzīvē mēs redzēsim 1.septembrī,” viņš tolaik solīja.

Piektdien, 1.septembrī, realitāte uz Rīgas ielām gan bija citādāka. Uz skolu un atpakaļ skolēni gāja pa smiltīm, nevis ietvēm.

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Emīls Jakrins Latvijas Televīzija norādīja, ka segums brauktuvēm gandrīz visur ir pabeigts jau piektdien. Savukārt ietves lielākoties būs salabotas 15.septembrī, esot solījuši būvnieki.

Viņš gan piebilda, ka grafiks mēdz nobīdīties gan laikapstākļu, gan komunikāciju ierīkošanas dēļ. Jau šobrīd zināms, ka ilgāku laiku remontdarbi prasīs atsevišķās Valdemāra ielas daļās.

Par slikto remontdarbu organizāciju dome izpelnījusies kritiku gan no iedzīvotājiem, gan drošas pilsētvides aktīvistiem.

 

Daudzas ielas nav izbraucamas cilvēkiem ar ratiņkrēslu, vecākiem ar bērnu ratiņiem un ir grūti pārvaramas arī gados vecākiem cilvēkiem. Arī citiem gājējiem pārvietošanās nav droša. Vienlaikus tiek rekonstruētas ietves abās ielas pusēs.

 


Jakrins atgādināja, ka būvnieki par dažādiem pārkāpumiem, galvenokārt satiksmes organizāciju, sodīti 20 reizes. Rīgas dome gan iepriekš arī norādījusi, ka ar neērtībām ielu remontdarbu laikā jārēķinās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti