Ziņas vieglajā valodā 23. decembrī

Ziņas vieglajā valodā 23. decembrī

Ziņas vieglajā valodā 23. decembrīEduards Beķeris

   

  Vaškevičs prasa Seržantam atvainošanos

  Par kukuļņemšanu apsūdzētais bijušais Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieks Vladimirs Vaškevičs nosūtīja vēstuli Saeimas deputātam Kārlim Seržantam, prasot atsaukt izteikumus saistībā ar to, ka, iespējams, ārstu atzinumi par Vaškeviča veselības stāvokli varētu būt apmaksāti un viltoti.

  Tāpat viņš pieprasīja Seržantam publiski atvainoties.

  Savukārt Seržants atbildē Vaškevičam norādīja, ka nav neko paziņojis apgalvojuma formā, kā arī nav minējis konkrētus datus, tāpēc šis izteikums nav vērtējams kā ziņa.

  Svētku brīvdienās var zvanīt uz 66016001

  Ja Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās rodas veselības problēmas, informāciju, kur vērsties pēc palīdzības, var atrast Nacionālā veselības dienesta mājaslapā.

  Vienkāršu saslimšanu gadījumos padomus visu diennakti var saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultējošo tālruni.

  Tāpat arī Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās valsts apmaksātu medicīnisko palīdzību varēs saņemt pie dežūrējošajiem ārstiem, savukārt neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta veselība vai dzīvība, palīdzību sniedz slimnīcu uzņemšanas nodaļas.

  No Lībijas uz Itāliju vakar ar lidmašīnu pirmoreiz aizveda 162 patvēruma meklētājus

  Itālijas iekšlietu ministrs Marko Minniti nosauca šo dienu par "vēsturisku". "Pirmoreiz ir atvērts humānais koridors no Lībijas uz Eiropu. Tas ir sākums," sacīja Minniti.

  Ar armijas lidmašīnu aizvestie bija ieradušies Lībijā no Eritrejas, Etiopijas, Jemenas un Somālijas. Starp viņiem bija ģimenes, vientuļās mātes, bērni bez viņus pavadošiem radiniekiem un invalīdi. Daudzi no šiem evakuētajiem runāja par lielām ciešanām, un [cilvēku] kontrabandisti bija viņus turējuši par gūstekņiem necilvēcīgos apstākļos.

  Lībija ilgu laiku ir bijusi tranzīta zeme migrantiem, kas cerībā uz labāku dzīvi mēģina pār Vidusjūru nokļūt Eiropā, bet cilvēku kontrabandisti ir pastiprinājuši savu izdevīgo rūpalu pēc Lībijas 2011.gada revolūcijas, kura iegrūda valsti haosā.

  Laika ziņas

  Naktī Latvijā būs lielākoties mākoņains laiks, no rīta debesis vietām skaidrosies.

  Daudzviet lietus, austrumu rajonos arī slapjš sniegs.

  Vietām ceļi būs slideni, un redzamība nokrišņu laikā pasliktināsies līdz 500-1000 m.

  Rietumu, ziemeļrietumu vējš 7-12 m/s, Kurzemē un Vidzemē brāzmās 15-19 m/s, jūras piekrastē līdz 20 m/s.

  Gaisa temperatūra 0…+5°.

   

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti