Krustpunktā

Turcija pēc neveiksmīgā puča

Krustpunktā

Klasisko TV kanālu vietā arvien vairāk apritē ienāk un savu nišu iekaro viedtelevīzija

Uz klausītāju jautājumiem atbild LATO valdes loceklis Juris Ulmanis

Zemessardzei 25 gadu jubilejā dāvinās par cilvēku ziedojumiem sarūpētu ekipējumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Ziedojumu akcijā Zemessardzei iedzīvotāji līdz šim saziedojuši aptuveni 60 000 eiro, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" atzina Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) valdes loceklis Juris Ulmanis. Viņš norādīja, ka par saziedoto naudu iegādātais ekipējums tiks dāvināts Zemessardzes 25 gadu jubilejā augustā.

Viņš atzīmēja, ka LATO kopā ar "ziedot.lv" īsteno projektu "zemessargam.lv", kas ir saskaņots ar Zemessardzes vadību un kurā Latvijā iedzīvotāji var ziedot naudu, lai palīdzētu Zemessardzei iegādāties ekipējumu, tostarp nakts redzamības brilles, tēmekļus un citu aprīkojumu, kas ir nepieciešams mācībās.

Pēc Ulmaņa sacītā, akcijā svarīga ir ne tikai naudas līdzekļu vākšana, bet arī attieksme – tādējādi tiek izteikts atbalsts atbalsts cilvēkiem, kuri par Latviju ir gatavi atdot savu dzīvību.

"Tomēr ir lietas, ekipējums, kas ir vajadzīgas, kas tik ātri netiek nogādātas līdz pašam karavīram. Tas ir vairāk simboliski, ka pasakām mūsu karavīriem: "Paldies, ka jūs esat, ka esat gatavi aizsargāt mūs visus"," teica Ulmanis.

Viņš norādīja, ka iedzīvotāju interese ir ļoti liela, proti, akcijā līdz šim ir saziedoti aptuveni 60 000 eiro, kas tiks izlietoti, lai Zemessardzei sarūpētu vairākas lietas tās 25 gadu jubilejā. "Visa ziedojumu nauda ies ekipējumam," solīja Ulmanis.

LATO valdes loceklis atzīmēja, ka ekipējums nonāks Dobeles mācību centrā, jo tur notiek zemessargu apmācības.

Ulmanis vienlaikus piebilda, ka akcija Zemessardzes atbalstam turpināsies, jo līdz šim saziedotie 60 000 eiro ir piliens jūrā, lai varētu sarūpēt visu zemessargiem nepieciešamo ekipējumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti