Zatleram būs piecas ēnas

«Junior Achievement – Latvija» rīkotās ikgadējās Ēnu dienas ietvaros, kas Valsts prezidenta kancelejā būs 26.februārī, Valsts prezidenta Valda Zatlera darbam varēs sekot līdzi pieci skolēni. Tie tiks izraudzīti no pieteikušos skolēnu vidus un pārstāvēs dažādus Latvijas novadus – Vidzemi, Latgali, Kurzemi, Zemgali un Rīgu.


Interesenti pieteikumus kļūt par Valsts prezidenta „ēnām” var veikt līdz 10.februārim mājas lapā enudiena.lv, pievienojot savu CV un motivācijas vēstuli. Izvēlētie kandidāti tiks paziņoti 12.februārī.

Pagājušajā gadā vēlmi kļūt par Valsts prezidenta «ēnām» izteica vairāk nekā 100 skolēni no 7.līdz 12.klasei. Savukārt iespēju iepazīties ar Valsts prezidenta darbu ieguva pieci skolēni no Saldus, Līvāniem, Rīgas, Alūksnes un Jelgavas.

Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums, kas kopš 1996.gada skolēniem sniedz iespēju apmeklēt kādu noteiktu darba vietu un vērot profesionāļu darbu un pienākumus. Latvijā Ēnu diena pirmo reizi risinājās 2001.gadā. Latvijā projektu organizē biedrība «Junior Achievement – Latvija».

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti