Zagļi un laupītāji pagaidām neplosās; policija aicina gādāt par mājokļu drošību

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrētas trīs laupīšanas un apzagti pieci mājokļi, turklāt zādzības no mājokļa visvairāk notikušas Rīgas reģionā.

 Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte informēja, ka pagājušajā diennaktī aizdzītas arī sešas automašīnas, bet astoņi spēkrati apzagti.

Simona Grāvīte: Par zādzībām un drošību Lieldienu brīvdienāsEdgars Kupčs
  Šonedēļ, mērķtiecīgi strādājot mājokļu zādzību atklāšanas jomā, policijai izdevies aizturēt vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par astoņām zādzībām no privātmājām Pierīgā un vienu zādzības mēģinājumu. Redzot aizdomīgas personas ar automašīnām pārvietojamies pa privātmāju ciematiem un novērojot mājas, likumsargi aicina nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110.

  Aizvadītajā diennaktī trīs zādzības notikušas Rīgas reģionā, bet pa vienai Vidzemē un Latgalē. Reģistrētas arī 34 cita veida zādzības, no kurām 9 notikušas Rīgas reģionā. Tāpat piektdien reģistrētas 8 zādzības no transportlīdzekļa, un šī statistikai ir līdzīga kā ikdienā, stāstīja Grāvīte.

  Bet, lai Lieldienu brīvdienas tiktu pavadītas tikai ar labām sajūtām, policija aicina privātmāju un dzīvokļu saimniekus pievērst pastiprinātu uzmanību sava mājokļa un īpašuma drošībai.

  Policija atgādina, ka, dodoties prom uz ilgāku laiku, ieteicams lūgt kaimiņiem pieskaitīt mājokli un pastiprināti ievērot citus drošības nosacījumus, piemēram, atstāt mājās apgaismojumu, radot zaglim ilūziju, ka mājās kāds atrodas, palīgs mājokļa īpašniekam ir arī signalizācija un videonovērošanas kameras.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti