Zādzība Saeimā – nozog trīs datorus

Ceturtdien no Saeimas priekšsēdētājas biedra, sekretāra un sekretāra biedra darba galdiem plenārsēžu zālē mīklaini nozagti trīs portatīvie datori. Tā liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

Trīs portatīvie datori, kurus sēžu laikā izmantoja prezidija locekļi – Andrejs Klementjevs ("saskaņas centrs"), Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) un Jānis Vucāns (Reformu partija) pazuduši no darba galdiem.

Nezināmu iemeslu dēļ garnadzis nav paņēmis Ineses Lībiņas-Egneres klēpjdatoru. Arī Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas dators nav aiztikts, jo vienīgais ir speciāli ievietots darba galdā. Ikdienā plenārsēžu zāle stāv tukša, tādēļ pagaidām nav īstas skaidrības, kurš tajā iegājušais vainojams zādzībā. Nekādi bojājumi zālē nav konstatēti, līdz ar to nevar uzskatīt, ka būtu notikusi ielaušanās, - drīzāk noziegumu pastrādājis kāds zinātājs.

Datori bijuši jau nolietoti, un tagad vietā sagādāti jauni. Bet apzagtie ir parakstījušies par informācijas neizpaušanu. Jāpiebilst, ka Saeimā darbojas caurlaižu režīms, un cilvēkiem no malas bez caurlaides parlamenta ēkās nav iespējams iekļūt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti