VVD uzdod «Skonto būvei» līdz 10.augustam atstāt gudrona dīķus

Arī pēc Valsts vides dienesta (VVD) paziņojuma par Inčukalna sērskābo gudrona dīķu pārņemšanu savā valdījumā un pēc tam, kad ar uzņēmumu „Skonto būve” tika lauzts līgums par sanācijas darbiem, būvuzņēmums turpina darboties objektā.

Tagad VVD "Skonto būvei" nosūtījis lūgumu līdz 10.augustam pamest gudrona dīķu teritoriju, atbrīvojot to no savas tehnikas un nododot to pilnā dienesta rīcībā.

Jo ilgāk „Skonto būve” paturēs objektu savā rīcībā un neļaus turpināt projekta īstenošanu, jo lielāki zaudējumi valstij var rasties, saka VVD ģenerāldirektora vietniece Aina Stašāne.

„Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem vienoties ar viņiem par šo termiņu, kādā notiek viņu mantas aizvākšana no objekta, esam nosūtījuši „Skonto būvei” paziņojumu, ka viņiem līdz 10.augustam ir jāaizvāc savas lietas no Inčukalna objekta. Ir grūti prognozēt, kāda būs viņu rīcība – piekritīs vai nepiekritīs. Mēs jautājām, kāds būtu viņu ieskatā šis saprātīgais termiņš un pietiekams laiks, taču viņi nekādu termiņu nepiedāvāja,” klāstīja Stašāne. „Mēs sagaidām, ka šis objekts tiks iekonservēts. Ja viņi to nebūs izdarījuši, tad mums tas būs jādara. Taču, ja tagad sāksies lietus periods un dīķī būs papildus ūdens, ko vajadzēs atsūknēt, tad tie būs papildu izdevumi,” atzina dienesta vadītājas vietniece.

Jau ziņots, ka “Skonto būve” jūlija sākumā iesniedza prasības pieteikumu tiesā pret VVD par apzinātu līguma nosacījumu pārkāpšanu un nepamatotu atteikšanos noteiktajā termiņā veikt apmaksu par jau paveiktajiem darbiem. Savukārt pāris dienu vēlāk VVD paziņoja par līguma izbeigšanu ar “Skonto būvi”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti