VUGD rīko atkārtotas mācības par ugunsdrošību uzņēmumos

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) rīko atkārtotas apmācības par ugunsdrošību uzņēmumos. Apmācību semināri paredzēti Latgalē, kur interesi par tiem izrādījuši šī reģiona uzņēmēji.

VUGD pārstāvis Dzintars LagzdiņšZane Mače
  Jau pirms diviem gadiem VUGD uzņēmējiem un citām iestādēm piedāvāja apmācību seminārus par ugunsdrošību. Semināru mērķis ir veicināt un pilnveidot objektu atbildīgo personu izpratni par ugunsdrošības prasībām.

   

  Uzņēmēji Latgalē lūguši apmācības atkārtot. VUGD Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Dzintars Lagzdiņš saka: ja ir radušās kādas neskaidrības par prasībām, tad apmācību dienests ir gatavs atkārtot.

  "Uzņēmēji Latgalē izteica vēlmi atkārtot šo apmācību, jo interesē atsvaidzināt zināšanas. Līdz ar to Latgales reģionā ir noorganizētas attiecīgi apmācības, semināri katrā pilsētā," teica Lagzdiņš.

  Viņš norādīja, ka kopš iepriekšējiem semināriem, kas rīkoti pirms diviem gadiem, nekas ugunsdrošības jomā nav mainījies, taču, iespējams, uzņēmējiem šajā laikā ir radušies kādi jautājumi par prasībām.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti