VUGD pēc sešu stundu darba lokalizējis ugunsgrēku Vangažos

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pēc sešu stundu darba ceturtdien, 21. februārī, no rīta lokalizējis ugunsgrēku Vangažos. Tur 6000 kvadrātmetru platībā dega angāra tipa ēka, kurā glabājās caurules.

Ugunsgrēka izplatība ir ierobežota. Taču dienests turpina darbu, lai pilnībā likvidētu visas gruzdošās vietas.  

VUGD pārstāve Inta Palkavniece Latvijas Radio pastāstīja, ka trešdien pulksten 22.39 glābēji saņēma izsaukumu uz Gaujas ielu Vangažos, kur ar atklātu liesmu dega angāra ēka.

Notikuma vietā bija spēcīgs vējš, un, ņemot vērā angāra siltumizolācijā izmantotos materiālus, tas viss veicināja liesmu strauju izplatību un pastāvēja liesmu izplatīšanās draudi uz blakus esošajiem angāriem.

VUGD pārstāve Inta Palkavniece: Par ugunsgrēku angārā Vangažos Annija Petrova

Pēc vairāk nekā sešu stundu intensīva darba ceturtdienas rītā ugunsdzēsējiem izdevās šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku lokalizēt, un tā kopējā degšanas platība bija 6000 kvadrātmetru.

Ugunsgrēka dzēšanā bija iesaistīti vairāk nekā 45 ugunsdzēsēj ar 14 specializētajām ugunsdzēsības automašīnām, kā arī tika piesaistīta Inčukalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība. “Var teikt no kolēģu vārdiem, ka šis ugunsgrēks tiešām bija sarežģīts,” sacīja Palkavniece.  

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina ikdienā neaizmirst par drošību: nesmēķēt telpās, uzmanīgi apieties ar apkures ierīcēm, savlaicīgi pārbaudīt elektroinstalāciju.

Dienesta pieredze liecina, ka ugunsgrēkus, kuros cietuši vai gājuši bojā cilvēki, lielākoties var iepriekš novērst.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti