VUGD mācībās Daugavā imitēs peldlīdzekļa avāriju ar cilvēku glābšanu

Nākamnedēļ, 26. jūnijā, plkst. 9.00 Rīgā, Zaķusalā, Daugavā notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās praktiskās mācības uz ūdens, informēja VUGD.

Praktiskajās mācībās tiks inscenēta situācija, ka atpūtas kuģis ir sadūries ar kuteri, kā rezultātā vairāki cilvēki, kas atradās uz abiem peldlīdzekļiem, ir cietuši un pārkrituši pār bortu. Līdztekus sadursmes rezultātā kuģa un kutera korpusos ir radušās sūces un abi peldlīdzekļi dreifē Daugavas akvatorijā. Uz avārijas vietu tiek izsaukti ugunsdzēsēji glābēji, kuri veic cilvēku glābšanu un sniedz pirmo palīdzību izglābtajiem.

Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī trenēt veikt un vadīt glābšanas darbus ūdens akvatorijā. Uz mācību norises vietu dosies vairāki operatīvie transportlīdzekļi, tāpēc VUGD aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot operatīvās tehnikas pārvietošanos.

VUGD atvainojas iedzīvotājiem par iespējamiem operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti