VUGD: Gāzes smaka Vecmīlgrāvī šorīt ir izklīdusi

Lai gan otrdienas, 12.septembra, vakarā bija jūtama spēcīga gāzes smaka, trešdienas, 13.septembra, rītā smaka ir izklīdusi un draudi iedzīvotāju veselībai nepastāv, Latvijas Radio informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvais dežurants Ruslans Judins.

Ap pusnakti smaka gaisā vairs neesot bijusi jūtama. Un arī no iedzīvotajiem naktī neviens zvans ar sūdzībām par smaku neesot saņemts.

Smakas avots gan vēl nav noskaidrots.

Tāpēc VUGD nolēma glābšanas darbus pabeigt, un turpmāko situācijas apstākļus vētīs Valsts vides dienests. Informācija par smaku  nodota Rīgas domē, Valsts policijai un arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Jau ziņots, ka otrdienas, 12.septembra, vakarā Vecmīlgrāvī bija jūtama asa gāzes smaka. VUGD vēlā vakarā bija saņēmis 400 zvanus par to, ka Vecmīlgrāvī un tā apkārtnē gaisā bija jūtama nezināmas izcelsmes vielas smaka.

VUGD ieteica Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem noslēgt ventilāciju un turēt aizvērtus logus un durvis. Operatīvie dienesti apsekoja teritoriju, bet smakas izcelsmes avotu noskaidrot neizdevās.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti