VM četrās slimnīcu valdēs no jauna apstiprina iepriekš bez konkursa jau ieceltos

Noslēdzies konkurss uz vairāku slimnīcu valdes locekļu amatiem, un Veselības ministrija (VM) no jauna amatos apstiprinājusi tos pašus četru slimnīcu valdes locekļus, kurus bez konkursa 18.februārī amatos iecēla VM valsts sekretāre Solvita Zvidriņa.

Kā liecina informācija ministrijas mājaslapā, konkurss, kurā VM pārbaudīja, vai izvēlējusies atbilstošākos amata kandidātus, ir noslēdzies.

Jauniecelto valžu locekļu atbilstība amatiem tika pārbaudīta Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, kā arī Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā.

No jauna Stradiņa slimnīcas valdē apstiprināts Normunds Štāls, Austrumu slimnīcā - Kaspars Plūme, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā - Modris Ciems, bet Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā - Imants Rezebergs.

Kā skaidroja VM pārstāvis Oskars Šneiders, nominācijas komisija izvērtējusi kandidātus un augstāko punktu skaitu saņēma tieši jau pirms tam amatos ieceltie pretendenti. Nominācijas komisijā strādāja VM valsts sekretāres vietniece Egita Pole, VM Administratīvā departamenta Personāla nodaļas vadītāja Zane Fogelsone-Klodāne, VM vecākais eksperts Kārlis Ketners, kā arī novērotājs ar padomdevēja tiesībām bija Latvijas Veselības aprūpes vadības speciālistu asociācijas valdes loceklis Jānis Vētra.

Vien mēnesi pēc vairāku jaunu valdes locekļu iecelšanas vairākās slimnīcās VM izsludinājusi konkursus, lai pārliecinātos, ka izvēlējusies piemērotākās personas.

13.martā bija izsludināts konkurss uz valdes locekļu amatiem visās četrās slimnīcās, kurās 18.februārī ministrijas valsts sekretāre Zvidriņa bez konkursa iecēla valdes locekļus. Konkurss attiecās tikai uz jauniecelto valdes locekļu vietām - Stradiņa slimnīcā, Austrumu slimnīcā, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, kā arī Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā.

Jau ziņots, ka 18.februārī Zvidriņas sasauktajā ārkārtas akcionāru sapulcē no amata atkāpās Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Viesturs Boka, kā arī valdes loceklis Imants Rezebergs, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Sanāksmes laikā tika apstiprināts arī jaunais slimnīcas valdes sastāvs. Zvidriņa nolēma par slimnīcas valdes priekšsēdētāju iecelt līdzšinējo valdes locekli Anitu Slokenbergu, bet par valdes locekļiem - Boku un Kasparu Plūmi, kurš līdz šim ir strādājis Valsts ieņēmu dienestā un Rīgas domes kapitālsabiedrībās.

Tāpat Zvidriņa Stradiņa slimnīcas valdē iecēla Štālu, kurš atbild par slimnīcā notiekošajiem būvniecības procesiem.

Savukārt Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdē iecelts no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes aizgājušais Imants Rezebergs, pastāstīja VM pārstāve Aija Bukova-Žideļuna.

Rezebergs Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdē iecelts tajā pašā dienā, kad atkāpies no amata Austrumu slimnīcā. Centra valdes priekšsēdētājs ir Jānis Buģins, bet valdes locekle - Irina Starkova.

Savukārt Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdē iecelts Modris Ciems. Slimnīcas valdes priekšsēdētāja ir Anita Vaivode, bet valdes locekle - Inese Rantiņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti