Višķos seniori pulcēsies uz festivālu «Saulei pretī mūžu ejot»

Ar mērķi atbalstīt sociālās integrācijas procesu un iepazīstināt sabiedrību ar senioru māksliniecisko kolektīvu darbību, svētdien, 16.jūnijā, Daugavpils novada Višķos norisināsies 17. Latgales novada senioru dziesmu un deju festivāls “Saulei pretī mūžu ejot”, kas ik gadu notiek kādā no Latgales novadiem.

Šogad ar dažāda veida priekšnesumiem uz Višķu estrādes kāps vairāk nekā 1100 Latgales senioru - koru, vokālo ansambļu, deju un folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu un mazākumtautību kolektīvu dalībnieki.

Daugavpils novada kultūras nodaļas vadītāja Ināra MukāneRenāte Lazdiņa

  “Festivāls pulcēs patiešām lielu skaitu senioru, jo mums ir pieteikušies vairāk kā 86 amatiermākslas kolektīvi, kuros dzied un dejo seniori. Tas ir vairāk nekā 1100 dalībnieku. Un šajā sagatavošanās procesā daudz komunicējām ar senioru biedrībām, ar šiem amatierkolektīvu pārstāvjiem, un varētu teikt, ka mums atklājās pavisam cits Latgales pensionāru portrets.

  Cilvēki, ko mēs sastapsim Višķu estrādē, tie ir dzīvespriecīgi, radoši, dziedāt un dejot griboši cilvēki, cilvēki, kas iet droši sabiedrībā, kāpj uz skatuves, māca savu dzīves pieredzi caur dziesmu, caur deju, caur amatiem,” stāstīja Daugavpils novada kultūras nodaļas vadītāja Ināra Mukāne.

  Plkst.17 paredzēts neliels svētbrīdis Višķu katoļu draudzes baznīcā. No baznīcas dārza dalībnieki gājienā dosies līdz Višķu estrādei. Koncerts sāksies plkst.18.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti