Vīrieti tiesās par vardarbību pret savu dzīvesbiedri un bērniem

Bauskas rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu vīrieša apsūdzībā  par tīšu vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu savai dzīvesbiedrei, kā arī viņš cietsirdīgi izturējās pret saviem diviem mazgadīgajiem bērniem, paziņojuma medijiem informēja prokuratūra.

Saskaņā ar apsūdzību 2019. gada 1. decembrī apsūdzētais, būdams alkohola reibumā, savu bērnu klātbūtnē necenzētiem vārdiem lamājis savu draudzeni. Pēc tam viņš cietušajai sita ar dūrēm pa galvu un turpināja bļaut, ka viņu nositīšot. Cietušās sišanu gan pārtrauca dzīvoklī esošais ciemiņš. Sieviete apsēdās uz palodzes, lai sauktu pēc palīdzības, taču apsūdzētais izgrūda viņu pa pirmā stāva logu, nodarot vidēja smaguma miesas bojājumus.

Bērni redzēja, ka viņu tēvs izgrūž pa logu viņu mammu, pieskrēja pie atvērtā loga un raudādami sauca pēc mammas, tādējādi arī viņiem tika nodarītas psihiskas ciešanas.

Lieta nodota Zemgales rajona tiesai Bauskā.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti