Dienas ziņas

Truši sacenšas par čempiona titulu

Dienas ziņas

Limbažu novadā pavairo zivju resursus

Vīri no autoservisiem ziedo Bērnu slimnīcai

Vīri no autoservisiem ziedo Bērnu slimnīcai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo nodaļa, kurā ievieto priekšlaikus dzimušos mazuļus, trešdien saņēma vairāk nekā 10 tūkstošus eiro lielu ziedojumu no vairākiem autoservisiem. Kustība "Riepas ar sirdi" izveidota pirms astoņiem gadiem, un šajā laikā autoservisu darbinieki mazajiem pacientiem ziedojuši jau vairāk nekā 80 tūkstošus eiro. 

Par ziedojumiem plānots iegādāties medicīnisku iekārtu, ar kuru veikt sarežģītus izmeklējumus.

"Man šķiet, ka tas ir katra cilvēka uzdevums, palīdzēt tiem, kas ir tev blakus, it īpaši bērniem," uzsver Jevgēnijs Papopovs.

"Bērni ir mūsu nākotne, un jo vairāk mēs spēsim palīdzēt, jo mums pašiem būs veselīgāki bērni, un es domāju, ka visi vienkārši dzīvos labāk," saka Gints Garods.

Līdz šim saziedoti kopumā 88 tūkstoši eiro. Autoservisu darbinieki cer, ka nākamgad summa pārsniegs 100 tūkstošus.

Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa stāsta, ka pat tās ierīces, kuras tika gādātas pirms astoņiem gadiem, joprojām ir ļoti svarīgas. "Es atceros, ka pati pirmā dāvana, ko "Riepas ar sirdi" vīri mums sagādāja, bija dvīņu gultiņa šai nodaļai, lai paši mazākie dvīnīši varētu gulēt slimnīcā blakus," saka Dambiņa.

"Mani ļoti priecē, ka mēs varam palīdzēt bērniem, kas ir visneaizsargātākie, un mēs redzam, kur mūsu nauda materializējas - vai gultiņās, vai instrumentos un tā tālāk," uzsver autoservisa darbinieks Uģis Dzirna.

Kad saziedotā nauda nogādāta, seko svētku mielasts un neformālas personāla un ziedotāju sarunas gan par bērnu veselību un slimnīcas vajadzībām, gan nepieciešamību  pavisam drīz automašīnām nomainīt ziemas riepas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti