«Vienotība» par darbības virsmērķi nosaka ikvienas Latvijas ģimenes labklājības celšanu

Partija „Vienotība”  par sava darba virsmērķi ir noteikusi Latvijas un ikvienas ģimenes un indivīda labklājības celšanu, vairojot ticību un piederību Latvijai, teikts šodien, 6.decembrī, partijas kongresā “Augam Latvijas simtgadei” pieņemtajā rezolūcijā, informēja partija.

Sagaidot Latvijas simtgadi, partija vēlas kļūt „par politisku spēku, kurš ilgtermiņā nodrošinās Latvijas atrašanos attīstītāko un demokrātiskāko valstu saimē”.

Nākamo četru gadu laikā partija apņemas īstenot vairākus valsts izaugsmei un sabiedrības labklājībai nozīmīgus uzdevumus. Par nozīmīgāko uzdevumu „Vienotība” izvirzījusi sociālās un ienākumu nevienlīdzības mazināšanu, lai ikvienam, bet jo īpaši sabiedrības daļai ar zemiem ienākumiem un ģimenēm ar bērniem, būtu iespēja, strādājot cienīgu darbu, gūt dzīvei nepieciešamos ienākumus, iegūt labāku izglītību, pieeju veselības aprūpes un sociāliem pakalpojumiem.

Tāpat partija apņēmusies veidot izglītības sistēmu, kuras centrā ir skolēns un kurā zinoši un mērķtiecīgi skolotāji spēj aizraut jauno paaudzi un rosināt uz lieliem darbiem un izcilību.

Rezolūcijā norādīts, ka partija rūpēsies par drošību tās visplašākajā nozīmē, atbilstoši nodrošinot mūsu iekšlietu sistēmu, stiprinot Latvijas nacionālo drošību un aizsardzību.

“Tiesiskums ir neatņemams priekšnosacījums valsts izaugsmei, tādēļ turpināsim tiesu sistēmas reformu, sekmējot efektīvu tiesu sistēmas darbību, tā sniedzot ikvienam valsts iedzīvotājam pārliecību par tiesisko paļāvību un Satversmē un valsts likumos ierakstīto tiesību normu vērtību,” kongresā pieņemtajā dokumentā apņemas partija.

Par nozīmīgu uzdevumu „Vienotība” izvirzījusi arī turpmāku Latvijas ekonomikas izaugsmes nodrošināšanu, tai sasniedzot ikgadējo pieaugumu 5% apjomā no  iekšzemes kopprodukta (IKP). Tautsaimniecības attīstībai izšķiroša ir zināšanu ietilpīga ekonomika, ārvalstu investīcijas, eksports, godīga konkurence un pieejami finanšu resursi, rezolūcijā norāda partija. Par nozīmīgu uzdevumu partija arī izvirzījusi Latvijas kultūras izaugsmes un tās integrācijas nodrošināšanu pasaules kultūras procesos.

“Vairojot sociālo drošību valstī un veicinot ikviena iesaisti pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs, mēs nodrošināsim ikvienam valsts iedzīvotājam iespējas dzīvot pilnvērtīgu un piepildītu dzīvi saliedētā Latvijas valstī, kas apzinās savu nacionālo identitāti un ir balstīta uz visu Latvijas iedzīvotāju kopējām morālajām vērtībām,” pauž „Vienotība”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt