Vienam no Stradiņu slimnīcā cietušajiem – smagi apdegumi

Viens no ugunsgrēkā cietušajiem Stradiņa slimnīcas tehniskajiem darbiniekiem jau izrakstīts no Valsts apdegumu centra, taču otram priekšā garš atveseļošanās process. Viņš ir pie samaņas, taču ar medijiem runāt pagaidām nav gatavs.

Valsts apdegumu centra priekšnieka pienākumu izpildītājs, ārsts Sergejs Smirnovs stāsta, ka abi atvestie cilvēki bijuši tehniskie darbinieki. Viens no atvestajiem bijis jaunāks un viņam bijuši virspusēji abu plaukstu apdegumi, un viņš tālāk var ārstēties ambulatori.

„Ar otru pacientu – gados vecāks kungs – viņam ir 12% apdegumu, bet diemžēl viņam ir dziļāki apdegumi. Vairāk viņam ir cietušas tieši rokas. Viņam [apdedzis] krūškurvis, rokas, bet smagākās ir rokas (..) Viņš atrodas intensīvās terapijas palātā. Var teikt, ka viņš ir stabili smags. Tālāk jau ārstēšana,” saka Smirnovs.

Viņš norāda, ka apdegumi ir gūti ar liesmu. „Doma ir, ka viņš tur ir slēdzis ārā gaismu, un tad noticis sprādziens. Tālāk viņš īsti neatceras, kas un kā,” skaidro Smirnovs.

Intervijas laikā ar cietušo vīrieti runāja policija, kas ievāca liecības par notikušo.

Ziņots, ka piektdienas rītā ap plkst. 9.30 no rīta ugunsdzēsēji saņēma ziņu, ka slimnīcā ir izcēlies ugunsgrēks. To bija izraisījuši 23 uzsprāguši skābekļa baloni. Uzņēmums „AGA” jau norādījis, ka vismaz daļa no tiem atradušies tur, kur tiem nevajadzēja būt. Ugunsgrēka dzēšana prasīja stundu. Sprādzienā cieta divi slimnīcas tehniskie darbinieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti