Vidzemes šosejas «Sēnītes» posmā šonedēļ satiksmi pilnībā pārvirzīs uz Siguldas virziena brauktuvi

Turpinot remontdarbus uz Vidzemes šosejas (A2), "Sēnītes" posmā šonedēļ satiksmi plānots pilnībā pārvirzīt uz brauktuvi Siguldas virzienā, un tā joprojām tiks organizēta pa vienu joslu katrā virzienā, informēja "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona, atjaunošana notiek uz vairākiem reģionālās nozīmes ceļiem. Posmā no Tērvetes līdz Lietuvas šosejai (P95) ir septiņi pagaidu luksofori, un, lai tos izbrauktu, nepieciešama gandrīz stunda. Nepilna stunda paies arī ceļā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām (P108), kur remontdarbu laikā ir seši pagaidu luksofori. Turpinās arī ceļa remonts abpus Pāvilostai (P111), no Ēdoles līdz Jūrkalnei (P119) un posmā no Gulbenes Balvu virzienā (P35).   

Patlaban ātrākais maršruts iebraukšanai Jelgavā ir pa Loka maģistrāles apbraucamo ceļu. Lai arī maģistrāles pārvads pār dzelzceļu ir slēgts, toties apbraucamajā ceļā ir noņemti luksofori.

Būvdarbu vietās autovadītājus aicina ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem. 

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555, kā arī LVC interneta mājaslapā "www.lvceli.lv" un navigācijas lietotnē "Waze". 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti