Vides dienests sācis publiskot visus piesārņotājus uzņēmumus un veiktās kontroles

Apzinoties sabiedrības tiesības iegūt aktuālo informāciju par vides stāvokli un veiktajiem pasākumiem vides prasību ievērošanas kontrolē, Valsts vides dienests (VVD) paplašinājis publiskojamo informāciju vides jomā.

Interneta vietnē "registri.vvd.gov.lv" ir iespēja ātri un ērti iegūt informāciju par dienesta veiktajām pārbaudēm un to laikā konstatēto visos vairāk nekā divpadsmit tūkstošos uzņēmumu, kas veic piesārņojošo darbību.

Tāpat dienesta lapā izveidota Latvijas karte ar atzīmētiem komersantiem, kas ražošanā piesārņo vidi.

VVD pārstāve Kristīne KļavenieceEdgars Kupčs

"Valsts vides dienesta ieskatā sabiedrībai ir tiesības iegūt aktuālu informāciju par vides stāvokli un veiktajiem pasākumiem vides prasību ievērošanas kontrolei, tāpēc strādājam, lai paplašinātu publiski pieejamo vides informāciju. Tagad iedzīvotājiem un citām valsts pārvaldes iestādēm ir iespēja ātri un ērti iegūt informāciju par Valsts vides dienesta veikto pārbaužu rezultātiem uzņēmumos, kas veic piesārņojošo darbību.

Valsts vides dienests ir izveidojis atsevišķu tīmekļa vietni, kur publiski tiešsaistē bez piekļuves ierobežojumiem un bez maksas pieejami vides dati no mūsu reģistriem.

Šajā vietnē sadaļā "Vides kontrole" tagad pieejami ziņojumi par A, B un C iekārtu pārbaudes rezultātiem," stāstīja VVD pārstāve Kristīne Kļaveniece.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt