Īpašās pārraides

Saeimas svinīgā sēde

Īpašās pārraides

Gājiens «Par atbrīvošanos no padomju mantojuma Latvijā»

Valsts augstāko apbalvojumu pasniegšana

VIDEO: Valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanas ceremonija

Latvijas Valsts prezidents Egils Levits valsts svētku dienā, 4. maijā, svinīgā ceremonijā pasniedz valsts augstākos apbalvojumus.

Apbalvojumus saņem izcilas personības visdažādākajās jomās, kuri savu darbu veltījuši atjaunotās neatkarīgās Latvijas valsts veidošanai un pilsonisko vērtību nostiprināšanai, – tie ir mediķi, kas drosmīgi un pašaizliedzīgi rūpējās par sabiedrības veselību un drošību Covid-19 pandēmijas apstākļos, izcili kultūras darbinieki un mākslinieki, militārpersonas, robežsargi un valsts policijas amatpersonas, kas sargā Latvijas valsts drošību, tiesu sistēmas pārstāvji, zinātnieki, skolotāji, uzņēmēji, pašvaldību darbinieki, nacionālās pretošanās kustības dalībnieki, vēsturnieki, novadpētnieki un sabiedriskie darbinieki. 

“Karš Ukrainā izšķirs, kāda būs nākotnes ģeopolitiskā karte, kāda būs Eiropas karte, kur sāksies demokrātiskie Rietumi un kur beigsies autoritāro Austrumu vara. Tāpēc Latvija pilda savu pienākumu palīdzēt Ukrainai militāri, politiski, humāni. Mēs apzināmies, kāda vērtība ir brīva, demokrātiska, tiesiska, nacionāla valsts. Apzināmies, cik daudz ir paveikts šajos 32 gados, un apzināmies arī to, ka valsts nekad nav pabeigta un nekad nav gatava. Valsts balstās uz saviem pilsoņiem. Katra paaudze dod savu pienesumu valsts attīstībā, un mūsu katra pienākums ir pastāvīgi uzturēt un pilnveidot savu valsti. Jūs, godātie apbalvojamie, to esat darījuši godam,” svinīgajā valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā teica Valsts prezidents Egils Levits.

Latvijā trešdien, 4. maijā, ar plašiem pasākumiem tiek atzīmēta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 32. gadadiena. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt