Nedzirdīgajiem

Saeimas svinīgā sēde

Nedzirdīgajiem

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Draudi žurnālistiem»

Nacionālo bruņoto spēku parāde. Tiešraide no 11. novembra krastmalas

VIDEO un FOTO: Latvijas vēsturē vērienīgākā militāro spēku parāde

Rīgā, 11.novembra krastmalā sestdien, 18. novembrī, norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltītā militārā parāde, kas pulcēja vairākus tūkstošus cilvēku.

Parādē šogad piedalījās vairāk nekā 1000 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, ugunsdzēsēju un jaunsargu. Aizsardzības ministrija šo valsts svētkiem veltīto militāro parādi raksturojusi kā vērienīgāko kopš neatkarības atjaunošanas.

Šogad parādē pirmo reizi sabiedrībai bija redzamas Latvijas bruņoto spēku M109A5Oe tipa pašgājējhaubiču sistēmas, kuras iegādātas no Austrijas, lai pilnveidotu Latvijas bruņoto spēku netiešās uguns atbalsta spēju, kā arī uzlabotu Latvijas spēju pilnvērtīgi integrēties NATO operācijās un mācībās.

Aģentūra LETA novēroja, ka parāde pulcēja vairākus tūkstošus cilvēku. Parādi vērot ieradušās daudzas ģimenes ar bērniem, jaunieši, kā arī vecāki cilvēki. Vairāki mazākie parādes apmeklētāji to vēroja, sēžam uz pieaugušo pleciem.

Daudziem pie apģērba piespraustas sarkanbaltsarkanās lentītes, bet citi tur rokās nelielus Latvijas karodziņus. Sarkanbaltsarkanās lentītes pie krūtīm piesprauduši arī parādes dalībnieki, tai skaitā Latvijas sabiedrotie no citām valstīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti