VIDEO: Rīgas konferences 1.diena

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piektdien, 11. oktobrī, "Rīgas konferencē 2019" pulcējas starptautisko attiecību eksperti un dažādu pasaules valstu līderi, lai apspriestu nozīmīgākos drošības un politikas jautājumus reģionā un visā pasaulē. Konferences kalpo kā diskusiju forums, kurā starptautiska mēroga līmenī tiek veidota viedokļu apmaiņa. 

"Rīgas konferences 2019" dalībniekus sveiks Latvijas Transatlantiskās organizācijas valdes priekšsēdētājs Toms Baumanis, savukārt starptautisko konferenci atklās Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Pirmās dienas programma ietver paneļdiskusijas, kas koncentrēsies uz izaicinājumiem, kas skar Eiropas Savienības aktuālākos jautājumus un NATO aizsardzības stratēģiju nākotnē, kā arī jauno varas reģionu lomu starptautiskajā arēnā.  Pilno programmu iespējams apskatīt "Rīgas konferences 2019" tīmekļa vietnē.

Divu dienu laikā "Rīgas  konferencē 2019" tiks aizvadītas 11 dažādu formātu diskusiju sesijas. Viesu saraksts ir piepildīts ar dažādu valstu ministriem, vēstniekiem un politikas ekspertiem.

Konferenci iespējams vērot arī neklātienē. Tiešraide tiek nodrošināta gan angļu, gan latviešu valodā. 

Konferenci organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju un Latvijas Aizsardzības ministriju

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti