Šoreiz piedāvājam debates Dobeles un Madonas novados
Priekšvēlēšanu debates Dobeles novadā
Debatēs piedalās:
“Jaunā Vienotība” – Kaspars Ļaksa
Latvijas Zemnieku savienība – Andrejs Spridzāns
Nacionālā apvienība – Edgars Gaigalis
Latvijas Reģionu apvienība – Viesturs Reinfelds
“KPV LV” – Kaspars Kūriņš
Jaunā konservatīvā partija – Mārtiņš Brigzna
Priekšvēlēšanu debates Madonas novadā
Debatēs piedalās:
“Jaunā Vienotība” – Andrejs Ceļapīters
“Vienoti Latvijai” – Ivars Miķelsons
Jaunā konservatīvā partija – Vita Robalte
Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas Zemniekus savienība – Agris Lungevičs
“Latvijas attīstībai”/”Izaugsme” – Artūrs Čačka
Nacionālā apvienība – Zigfrīds Gora
Kopumā tiks aizvadīts 41 debašu raidījums, un katrs no tiem būs veltīts atsevišķam novadam vai valstspilsētai. Novadu un valstspilsētu secība, kādā debates tiks publicētas portālā LSM.lv un pārraidītas LTV1 ēterā, noteikta pēc iedzīvotāju skaita – sākot ar iedzīvotāju ziņā mazāko novadu un valstspilsētu, beidzot ar lielāko novadu un lielāko valstspilsētu, kurā tiek rīkotas pašvaldību vēlēšanas.
Piedalīties debatēs varēs katra vēlēšanām reģistrētā saraksta pirmais numurs, bet, ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams – otrais vai trešais numurs.
Debates no 11. maija skatāmas portālā LSM.lv un LTV1 ēterā – katru darba dienu no pusdienlaika līdz pulksten 15.15.
Debašu kalendārs:
- 11. maijs – Valkas novads un Saulkrastu novads
- 12. maijs – Ventspils novads, Līvānu novads, Alūksnes novads
- 13. maijs – Preiļu novads, Smiltenes novads, Balvu novads
- 14. maijs – Gulbenes novads, Olaines novads, Ādažu novads
- 17. maijs – Ludzas novads, Krāslavas novads, Salaspils novads
- 18. maijs – Augšdaugavas novads, Kuldīgas novads, Saldus novads
- 19. maijs – Rēzekne, Limbažu novads
- 20. maijs – Dobeles novads, Madonas novads
- 21. maijs – Aizkraukles novads, Ķekavas novads
- 24. maijs – Siguldas novads, Ropažu novads
- 25.maijs – Jelgavas novads, Rēzeknes novads
- 26. maijs – Dienvidkurzemes novads, Mārupes novads
- 27. maijs – Ventspils, Talsu novads
- 28. maijs – Jēkabpils novads, Bauskas novads
- 31. maijs – Cēsu novads, Tukuma novads
- 1. jūnijs – Valmieras novads, Ogres novads
- 2. jūnijs – Jūrmala, Jelgava
- 3. jūnijs – Liepāja, Daugavpils