Partija fokusā

Vēlēšanas 2018. Ekspertu diskusija ar Oditu Krenbergu

Partija fokusā

Vēlēšanas 2018. Ekspertu diskusija ar Oditu Krenbergu. Latvijas Krievu savienība

13.Saeimas vēlēšanas 2018. Deputātu kandidātu debates Lielbritānijā

VIDEO: Partiju debates latviešu centrā «Straumēni» Lielbritānijā

Priekšvēlēšanu periodā Latvijas Televīzija (LTV) pirmo reizi vēsturē nodrošina deputāta amata kandidātu debašu tiešraidi no Lielbritānijas. Latviešu centrā “Straumēni” notiekošajās debatēs īpaša nozīme tiks pievērsta jautājumiem, kas skar diasporu.

“Straumēnos” klātienē ir arī publika un interesentiem būs iespēja dalībniekiem uzdot jautājumus.

Debatēm “Straumēnos” uzrunātas visas partijas un partiju apvienības, kas šogad startē Saeimas vēlēšanās. Dalību debatēs apstiprinājuši 13 partiju/apvienību pārstāvji:

 • Rihards Kols (Nacionālā apvienība),
 • Edvards Smiltēns (Latvijas Reģionu apvienība),
 • Dana Reizniece-Ozola (Zaļo un Zemnieku savienība),
 • Zanda Kalniņa-Lukaševica (“Jaunā Vienotība”),
 • Regīna Ločmele (“Saskaņa”),
 • Gints Gābers (“No sirds Latvijai”),
 • Roberts Putnis (“Progresīvie”),
 • Artuss Kaimiņš (“KPV LV”), 
 • Daniels Pavļuts (“Attīstībai/Par”),
 • Juta Strīķe (Jaunā konservatīvā partija),
 • Valdis Šakars (LSDSP/KDS/GKL),
 • Andris Rubins ("Latviešu nacionālisti").
7 komentāri
Anonīms lietotājs 15905
Kārtējais TV1 ķeksītis ir ievilkts. Tāpat kā tas notiek reģionos, kur TV1 aizbrauc un tiekas ar dažiem cilvēkiem. Tīrākā haltūra. Lielbritanijas debašu brauciens tika izvewieidots pēc varas partijas un puzes karaļa iniciatīvas, jo ļoti viņiem bail no Kaimiņa partijas, kuri tur regulari brauc un tiekas ar latviešiem. Tādā veidā varas partijas cerēja iegūt velētāju balsis, bet velti, ārzemju latvieši par viņiem nebalsos.
Kaspars Vanags
Vienīgais kāpēc viņiem būtu jābaidās no Kaimiņa ir, ka tauta savā muļķibā uzķersies viņa populismam un ingorēs paša negodprātīgo rīcību...ja tā padomā, laikam jābaidās, te tomēr pat Latviešiem iet runa.
Kaspars Vanags
Pirmkārt, tracina snobiskās Latvijas diasporā dzīvojošo sejas grimases. Īpaši, kā viņiem "smieklīgi" šķita nodokļu reformas koments par 1 darbu. Otrkārt, jo ilgāk diskusija iet jo vairāk Kaimiņš nespēj savaldīt savu populistisko vēlmi izteikties, ar visādiem apvainojumiem. Treškārt, vai tikai man šķiet, ka diasporas Latvieši grib vairāk saņemt nekā tiem, kas palikuši valstī?
Zigfrida Kalatrida
Bilde pareizaa - nacijenaliijais kopaa ar internacjonalo un politiski pareizo : DDD - kur ta tie dermografisti palikushi ???
Artūrs Savickis
Ej taču beidzot ārstēties, vājprātīgā, nevis smirdi komentāros.
Zigfrida Kalatrida
- aiz dariit nav ko ... kur ta tas latvju politgaishu dakteris no bildes pazudis ??? ... - NEKAS NEKUR NEVAR PAZUST . NEKAD.
Anonīms lietotājs 22483
Noskatījos. Arī otras debates Anglijā, ko vadīja Sallija Benfelde un Elīna Pinto, bet kas klīst apkārt tikai kaut kur facebookos. Ja līdz šim man bija sarkanās līnijas (Saskaņa no vienas puses un NA no otras puses), tad kādi 3 varianti, par ko varētu balsot: JV, PARs, Progresīvie. Pēc šīm debatēm pārliecinoši līderos izvirzās Progresīvie un PARs, jo spēj atbildēt ar elementāri jā vai nē un savu nostāju saprotami pamatot. Vienotība, sorrry, jūs man atkritāt. Pārāk daudz Zanda mala kaut ko nekonkrētu un abstraktu. Nepiekrītu viņu nostājai, nebalsotu un nebalsošu par viņiem, bet cienījami, konkrēti, saprotami un korekti diskusijās bija arī Kols no NA un Smiltēns no LRA.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti