VIDEO: Jelgavas politiķi tic pilsētas slimnīcai un saviem plāniem un diskutē par «Depo»

Latvijas Televīzijas raidījumā “Izvēlies nākotni!” uz Jelgavas domi startējušo politisko spēku pārstāvji, liela daļa no kuriem jau pārstāvēta domē, iztika bez lieliem asumiem, un atšķirībā no rīdzinieku debatēm, arī bez teatrālisma. Pilsētas vadītāji solīja turpināt iesāktos darbus, vai izdarīt to, kas nav izdarīts, bet citi solīja izpētīt pilsētas darbību un ieviest arī pārmaiņas.  

Mērs Rāviņš demokratizē pārvaldi ar sanāksmēm un ISO

Ilggadējais Jelgavas pilsētas galva Andris Rāviņš (Zaļo un Zemnieku savienība) publiski izskanējušos pārmetumus par nedemokrātisku pilsētas pārvaldi nosauc par nepatiesiem, un stāstīja, ka pašvaldībā notiek daudzas sanāksmes, kurās visiem ir iespēja izteikties, veidojot kolektīvu viedokli. Bet veidojot pilsētas pārvaldi “ISO standarts nosaka visu”, un tas jau tiek ieviests. 

Pēc četriem gadiem vicemēram ir plāns

Nacionālā apvienība šogad, tāpat kā pirms 4 gadiem sola ieviest nekustamā īpašuma nodokļa atlaides daudzbērnu ģimenēm. Jelgavas mēra vietnieks tautsaimniecības jomā Jurijs Strods (Nacionālā apvienība)  īsti nepaskaidroja, kāpēc solījums nav izpildīts, bet sacīja, ka tagad zina, kā to izdarīt, un viņam ir melnraksts “ar nodokļu izmaiņām”, ko viņš ievēlēšanas gadījumā piedāvās.

Tikai viens kritiskā situācijā nevērstos Jelgavas slimnīcā

Lai gan 2015.gada biedējošā statistika liecina, ka insulta slimnieku mirstība Jelgavas slimnīcā ir 34,9%, gandrīz visu partiju pārstāvji debatēs paziņoja, ka kritiskā situācijā izvēlētos un ieteiktu ārstēties Jelgavas slimnīcā. To nedarītu tikai Mārtiņš Vadzis no «Gods kalpot mūsu Latvijai». Viņš paziņoja, ka slimnīcai ir slikta slava un tai jāstrādā pie speciālistu piesaistes un noturēšanas.

"Saskaņa" taupīšanai gatava atteikties no "Vienotības" deputāta 

Pašreizējais domnieks Aigars Rublis (“Vienotība)” jautāja domes deputātam Ivaram Jakovelam (“Saskaņa”), no kā “Saskaņa” budžeta tēriņos atteiksies, lai īstenotu visas priekšvēlēšanu programmā solītās lietas. Jakovels konkrētu atbildi nesniedza, bet noteica, ka: “Sociāldemokrātiskā partija ir gatava atteikties no jums, Rubļa kungs”.

Domas par strīdīgo "Depo" veikala celtniecību dalās

Jelgavnieku neapmierinātību un protestus izraisījušo "Depo" veikala celtniecības ieceri  politiskajiem spēkiem dalās. Ārpus domes esošie šo ieceri pārsvarā neatbalsta.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti