VIDEO: «Darīt digitāli» – vides aizsardzības diena

No 19. oktobra līdz 25. oktobrim notiek ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kam šogad izvēlēts vadmotīvs “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”. Piektā vebināra tiešraides diena veltīta vides un dabas aizsardzībai. Seminārā uzmanība tiks veltīta vides aizsardzībai, zaļi domājošai ikdienai, kā tā tiek integrēta digitālajā ikdienā, un ar kādiem digitālajiem resursiem, aplikācijām un rīkiem to ikviens var panākt.

Seminārā informēs par dažādiem digitālajiem rīkiem un e-pakalpojumiem, kas noderīgi gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem, uzzināsim par “zero waste” ideju Latvijā, kā samazināt radīto atkritumu daudzumu.

Tiešraides vebinārā pieaicinātie runātāji:

  • Mirdza Martukāne, Valsts vides dienesta Operatīvā koordinācijas centa vadītāja,
  • Andrejs Svilāns, Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektors,
  • Mairita Lūse “Zero Waste Latvia” valdes locekle, (''Attīstībai/Par!''-"Progresīvie").

Semināra tiešraides laiks no plkst. 10. līdz 11.30. 

Akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus ikdienas dzīves situāciju ērtākai un ātrākai risināšanai tiešsaistē.

Šogad akcijas galvenās aktivitātes būs vebināri – tiešsaistes semināri, kuros stāstīs un rādīs dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts pārvaldes un pašvaldību iestādes. Visi vebināri būs skatāmi programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli” vietnē mana.latvija.lv un portālā LSM.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti