VID vēl gaida pirmās čeku izlozes lielo laimestu ieguvējus

Jūlija čeku loterijā piedalījās vairāk nekā viens miljons 731 tūkstotis čeku. Kopš 11.augusta uzvarētāji par pieteikties Valsts ieņēmumu dienestā (VID) un saņemt naudas balvas.

Daļa čeku īpašnieku jau ir pieteikušies, taču lielo laimestu īpašniekus VID vēl gaida.

VID pārstāve Evita Teice-Mamaja Zane Mače

  VID pārstāve Evita Teice-Mamaja pastāstīja, pirmie čeku izlozes vinnētāji naudu savos kontos varētu saņemt jau jaunnedēļ. “Visiem, kam ir ikmēneša naudas balvas vai arī uzņēmēju sarūpētās balvas, tiem pieteikšanās termiņš ir 30 dienas. Savukārt tiem, kuru čeki tiek virzīti lielajai gada izlozei, tiem pieteikšanās termiņš bija 14 dienas. Uz šo brīdi ir pieteikušies 85 no visiem laimētājiem.

  Protams, ir tādi, no kuriem mēs gaidām pieteikumu, īpaši no tiem, kuru čeki ir virzīti gada izlozei, jo viņiem termiņš ir 25.augusts ieskaitot,” norādīja VID pārstāve.

  Pieteikties iespējams gan klātienē, gan elektroniskajā deklarēšanās sistēmā.

  VID pārstāve Evita Teice-Mamaja par čeku loteriju augustāZane Mače

   Līdz 5.septembra pusnaktij loterijai var reģistrēt augusta čekus, un līdz šim par augustu pieteikti 821 tūkstotis čeku. Teice-Mamaja pastāstīja, ka reģistrēt var tikai tādus čekus un kvītis, kas saņemti, pērkot preci vai pakalpojumu no Latvijā reģistrēta uzņēmuma.

   KONTEKSTS:

   Godīgas konkurences veicināšanai 2019.gada 1.jūlijā Latvijā sāk darboties pirkuma čeku loterija. Visa informācija par loteriju atrodama mājas lapā cekuloterija.lv un tieši tur iespējams iesniegt arī savus čekus, kvītis vai biļetes.  Plānots izlozēt 30 tūkstošus eiro ik mēnesi un 70 tūkstošus eiro reizi gadā

   Pirmajā čeku loterijas mēnesī tika iesniegti vairāk nekā 1,7 miljoni čeku, un kopumā iedzīvotāju aktivitāti VID vērtēja kā ļoti augsta.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Latvijā
   Ziņas
   Jaunākie
   Interesanti