VID kriminālvajāšanai nodod apjomīgu lietu par narkotiku sūtīšanu pa pastu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde jūnija beigās Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu pret 1982.gadā dzimušu Latvijas pilsoni. Persona nelegālās interneta vietnēs pasūtīja dažādas narkotiskās vielas un veica ar tām nelikumīgas darbības, informē VID.

VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes 2016.gadā vienā lietvedībā apvienoja kādu apjomīgu kriminālprocesu ar vēl 14 kriminālprocesiem, kuri visi uzsākti par narkotisko vielu kontrabandu lielos apmēros pasta sūtījumos no Nīderlandes.

Visos šajos kriminālprocesos kā saņēmējs bija norādīts kāds 1982.gadā dzimis Latvijas pilsonis, kurš izmeklēšanas laikā atzīts par aizdomās turēto personu.

Izmeklēšanas laikā izmeklētāji noskaidroja, ka aizdomās turētais vīrietis saņēma 15 pasta sūtījumus, kuros tika konstatētas tādas narkotiskās un psihotropās vielas kā "MDMA", "3-MMC", kokaīns un hašišs. Visas narkotiskās vielas vīrietis pasūtīja nelikumīgās interneta vietnēs, un sūtījumi tika piegādāti ar "Latvijas pasta" starpniecību.

Izmeklēšanas laikā aizdomās turētās personas dzīves vietā veikta kratīšana, kur konstatētas "MDMA" tabletes lielos apjomos, kā arī priekšmeti, kas liecina par nelikumīgām darbībām ar narkotiskajām vielām.

Personai sākotnēji piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, kas pēc tam tika mainīts pret drošības līdzekli, nesaistītu ar brīvības atņemšanu.

Kriminālprocess pret aizdomās turēto personu nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti