VID ģenerāldirektora amatam pieteikušies vismaz 13 kandidāti

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatam pieteikušies vismaz 13 kandidāti, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Panorāma" rīcībā esošā informācija.

Piektdien, 7.oktobrī, noslēdzas Valsts kancelejas izsludinātais konkurss uz vakanto VID ģenerāldirektora amatu. Kandidāti vēl var elektroniski pieteikties līdz pusnaktij.

Līdz vakaram, saskaņā ar LTV rīcībā esošo neoficiālo informāciju, bija pieteikušies 13 kandidāti.

Pretendentu atlase notiks trijās kārtās. Lai nodrošinātu sekmīgu atlases procesu, Valsts kanceleja piesaistījusi personālatlases kompāniju.

Informācija par VID ģenerāldirektora amata kandidātiem tiks sniegta nākamnedēļ.

Jau ziņots, ka iepriekšējā VID vadītāja Ināra Pētersone 30.maijā iesniedza atlūgumu. Pētersone uzsvēra, ka atlūgumu iesniegusi vairāku apstākļu dēļ – VID darba nenovērtēšana sabiedrības un politiķu vidū, kopējo mērķu trūkums valsts pārvaldē, kā arī reformu neesamība valsts pārvaldē un ēnu ekonomikas mazināšanā un ilgstoša smagu problēmu un jautājumu nerisināšana.

Uz VID vadītāja amatu tika izsludināts konkurss, taču tas beidzās bez rezultāta. Pēc tam finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (Zaļo un zemnieku savienība) VID vadītāja amatam oficiāli izvirzīja pašreizējo Valsts vides dienesta vadītāju Ingu Koļegovu, taču viņa vēlāk no kandidēšanas uz šo amatu atteicās.

Pēc tam nolemts izsludināt atkārtotu konkursu uz VID vadītāja amatu. Tāpat politiķi nolēma paaugstināt VID ģenerāldirektora algu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti