Rīta Panorāma

Intervija ar LIZDA vadītāju Ingu Vanagu

Rīta Panorāma

Saruna ar Andri Ābeli un Viju Veisu par CPV vakcīnu un zēnu diskrimināciju Latvijā

Telefonintervija ar “Dzīvības koka” valdes priekšsēdētāju Gunitu Berķi

Vēža pacientiem paredzētā psihosociālās rehabilitācijas centra pabeigšanai vāc ziedojumus

Gandrīz pabeigta vēža pacientiem paredzētā psihosociālās rehabilitācijas centra rekonstrukcija Dignājā. Taču pilnīgai pabeigšanai pietrūkst 80 000 eiro, kurus cer savākt ziedojumos.

No  2012. gada biedrība "Dzīvības koks" par ziedojumos piesaistītiem līdzekļiem  atjauno un rekonstruē ēku Dignājas pagastā, kurā varēs īstenot valsts apmaksāto psihosociālo rehabilitāciju cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības.

Pateicoties 2022. gadā Saeimas piešķirtajiem 200 000 eiro, centra rekonstrukcija ir gandrīz paveikta. Tomēr saistībā ar būvmateriālu cenu sadārdzinājumu līdz remonta pilnīgai pabeigšanai pietrūkst 50 000 eiro un telpu aprīkošanai vēl 30 000 eiro. 

Lai darbi Dignājā neapstātos, "Dzīvības koks" sāka akciju, kurā uzrunā gan savus biedrus, programmu dalībniekus un plašāku sabiedrību ziedot līdzekļus, lai divu, trīs mēnešu laikā varētu pabeigt 500 kvadrātmetrus plašo ēku. Tajā ir 13 divvietīgas istabiņas un četras telpas nodarbībām, lekcijām un psihoterapijai, kā arī palīgtelpas centra uzturēšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti