Veselības ministrija nesaskata problēmas Stradiņa slimnīcas valdes darbā

Veselības ministrija pēc Saeimas deputātu paustās neapmierinātības ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes darbu izvērtēja būtiskākās sūdzības un pārrunāja ar valdi tās darbu, rezultātā secinot, ka slimnīcas valde pietiekami labi spēj pildīt savus darba pienākumus, norādīja ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija pagājušajā nedēļā vēstulē Veselības ministrijai pauda neapmierinātību ar Stradiņa slimnīcas valdes darbu, norādot, ka slimnīcā plāna pacienti tiekot aprūpēti pirms neatliekamiem pacientiem. Ministrijai lūgts šo jautājumu izskatīt un risināt.

Ceturtdien ministrija pie sevis uzaicinājusi slimnīcas valdi.  

Daina Mūrmane-Umbraško: Par tikšanos ar Stradiņa slimnīcas valdiKristaps Feldmanis

  “Mēs atbilstoši komisijas lūgtajam izvērtējām būtiskākās sūdzības vai gadījumus, kas bijuši. Izrunājām lietas, kas guvušas lielāku rezonansi – mēs runājām par neiroķirurģiju, par transplantoloģijas dienestu un par sejas un žokļu ķirurģijas klīnikām. Konstatējām, ka slimnīca ir pietiekami daudz izdarījusi, lai uzlabotu esošo situāciju – ieviesusi gan vienotu elektronisko žurnālu, kur operācijas tiek plānotas vienuviet, līdz ar to mazinot kaut kādas iespējas plānot kaut ko ārpus vienotās slimnīcas darba organizācijas. Tāpat slimnīca analizē pacientu sūdzības un ļoti labprāt pieņem personāla ieteikumus vai sūdzības par darba organizāciju,” norādīja Mūrmane-Umbraško.

  “Kopumā mēs secinājām, ka slimnīca ir pietiekoši daudz izdarījusi, un vienojāmies par to, ka slimnīcai ir jāturpina iesāktais darbs, lai uzlabotu pacientu aprūpes kvalitāti,” piebilda ministrijas pārstāve.  

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti